otwórz widżet facebooka

Informacje ogólne

Informacje ogólne

TELEKONFERENCJA - skutki orkanu FRYDERYKA

Dzisiaj (19. stycznia br.) na godz. 11.00 dnia dzisiejszego Zbigniew Hoffmann Wojewoda Wielkopolski zarządził wideokonferencję związaną z wydarzeniami z ostatniej doby; w telekonferencji wziął udział Starosta Jarociński Teodor Grobelny.

19 stycznia 2018
Informacje ogólne

LUDZIE NIEPODLEGŁOŚCI - Jerzy Niedziałkowski

80. rocznica śmierci. - Jerzy Niedziałkowski, starosta jarociński w latach 1937 – 1938.

19 stycznia 2018
Informacje ogólne

EUROPA dla OBYWATELI

Punkt Kontaktowy "Europa dla obywateli" zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych, samorządów oraz innych organizacji i instytucji działających w obszarach społeczeństwa obywatelskiego i pamięci europejskiej na bezpłatne spotkanie informacyjne o programie "Europa dla obywateli", które odbędzie się 25 stycznia br. w Poznaniu.

19 stycznia 2018
Informacje ogólne

ALERT METEO - OPADY ŚNIEGU I SILNY WIATR

Dziś i jutro przewidywany jest na terenie południowej Wielkopolski silny wiatr połączony z opadami śniegu. Prędkość wiatru może osiągnąć w porywach nawet 100 km/h.

18 stycznia 2018
Informacje ogólne

Wystawa poświęcona Rotmistrzowi Pileckiemu

2 lutego br. w ZSP nr 1 w Jarocinie zostanie otwarta mobilna wystawa „Rotmistrz Pilecki – zwyczajny bohater”.Wystawa jest jedną z wielu zaplanowanych na ten rok imprez związanych z 100. rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości. Współorganizatorem wystawy jest Starostwo Powiatowe w Jarocinie.

18 stycznia 2018
Informacje ogólne

SZKOŁA PROMUJĄCA SZKOLNE KLUBY SPORTOWE

Ministerstwo Sportu i Turystyki ogłosiło program „Szkolny Klub Sportowy” na rok 2018 (szczegółowe informacje na stronie MEN: www.men.gov.pl).

17 stycznia 2018
Informacje ogólne

AKREDYTACJA W SZPITALU – OSTATNIE PRZYGOTOWANIA

Przygotowania do akredytacji w jarocińskim szpitalu już na finiszu, przed placówką ostatni sprawdzian, który w dniach 23-24 stycznia przeprowadzą konsultanci z Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia.

17 stycznia 2018
Informacje ogólne

Zmiana terminu składania wniosków

Starosta Jarociński informuje, że w związku ze zmianą Ustawy o gospodarce nieruchomościami zmianie uległ termin składania wniosków o bonifikatę w opłacie z tytułu użytkowania wieczystego nieruchomości, przeznaczonych na cele mieszkaniowe lub wykorzystywanych na te cele.

16 stycznia 2018
Informacje ogólne

BAL SPORTOWCÓW

12 stycznia br. w Sali widowiskowo-kinowej „Mieszko" w Koźminie Wlkp. odbyła się VIII Gala Sportowca Olimpiad Specjalnych Oddziału Regionalnego Olimpiady Specjalne Wielkopolskie.

16 stycznia 2018
Informacje ogólne

Azbest - dotacje 2018

Informacja o możliwości składania wniosków na dofinansowanie kosztów związanych z likwidacją wyrobów zawierających azbest na terenie powiatu jarocińskiego

8 stycznia 2018
Informacje ogólne

Zmiany godzin urzędowania Starostwa Powiatowego

OD 2 STYCZNIA 2018 ROKU ZMIANIE ULEGŁY GODZINY PRACY STAROSTWA POWIATOWEGO W JAROCINIE. URZĄD PRACUJE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU od 7.30 do 15.30.

04 stycznia 2018
Informacje ogólne

Podsumowanie Sylwestra

"Patrząc na raport z Szpitalnego Oddziału Ratunkowego myślę, że tegorocznego Sylwestra możemy uznać za spokojnego. Podobnie jak w roku ubiegłym, tak i w tym do naszego szpitala nie trafiła też na szczęście żadna ofiara bójki. To oznacza, że ponad 71 tys. mieszkańców powiatu bawiło się bezpiecznie".- informuje Leszek Mazurek, prezes szpitala.

04 stycznia 2018
×