otwórz widżet facebooka

Informacje ogólne

Informacje ogólne

"Jedynka" z darami dla schroniska

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie zorganizował zbiórkę niezbędnych darów dla potrzebujących zwierząt ze schroniska w Radlinie. Ponad 80 kg karmy, siedem kołder i osiem kocy zostało bezpiecznie dostarczone do radlińskiego schroniska przez konwój świętego Mikołaja.

12 grudnia 2016
Informacje ogólne

Odrestaurują motorower

Niespełna trzy miesiące mają uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie na odrestaurowanie blisko 40-letniego motoroweru, który zostanie zaprezentowany w kwietniu 2017 roku podczas targów motoryzacyjnych „Motor Show” w Poznaniu.

12 grudnia 2016
Informacje ogólne

Eleni zaśpiewa w Jarocinie dla sierocińca w Betlejem

Koncert kolęd w wykonaniu Eleni z zespołem odbędzie się 28 grudnia o godzinie 19.00 w JOK Jarocin. Wejściówkami będą cegiełki na pomoc dla Dom Pokoju w Betlejem - sierocińca prowadzonego przez polskie siostry elżbietanki, m. in. siostrę Marcinę pracującą przez wiele lat w Jarocinie.

09 grudnia 2016
Informacje ogólne

Usuwanie azbestu będzie kontynuowane

Rok 2016 był pierwszym rokiem, w którym Powiat Jarociński dofinansowywał usuwanie azbestu. Samorząd przeznaczył na ten cel 108 tys. zł. Wnioskodawcy mogli ubiegać się o dotację na poziomie 3 tys. zł.

09 grudnia 2016
Informacje ogólne

"Bajki Mikołajki" w jarocińskiej "jedynce"

Dyrekcja, grono pedagogiczne i młodzież Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie zapraszają wszystkie dzieci na przedstawienie z cyklu „Bajki mikołajki”. Spektakl odbędzie się w niedziele 11 grudnia o godz. 16:00 w auli szkoły. Dobrowolna opłata przeznaczona będzie na świąteczną pomoc dla uczniów w ramach "Szlachetnej Paczki Jedynki".

09 grudnia 2016
Informacje ogólne

Stypendia Prezesa Rady Ministrów dla naszych uczniów

Sześcioro uczniów szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Jarocińskiego otrzymało Stypendia Prezesa Rady Ministrów.

08 grudnia 2016
Informacje ogólne

II miejsce w wielkopolskim konkursie

6 grudnia Wielkopolski Odział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Poznaniu ogłosił wyniki konkursu na krótką formę literacką dotyczącą promocji honorowego krwiodawstwa „Oddając Krew Ratujesz Życie”. W gronie laureatów znalazła się uczennica Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie, która zajęła wysokie II miejsce.

08 grudnia 2016
Informacje ogólne

Zaadaptowali tygrysa dla kolegów z ZSS

Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie dokonali symbolicznej adopcji tygrysa poprzez fundację WWF Polska, a akt adopcyjny transakcji wręczyli na ręce dyrektora Zespołu Szkół Specjalnych w Jarocinie – Grzegorza Maćkowiaka.

08 grudnia 2016
Informacje ogólne

Wolontariat ponad podziałami

Programiści z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie spotkali się z przedstawicielami innych szkół współpracującymi w ramach ogólnopolskiego projektu programowania „WOLONTARIAT PONAD BARIERAMI. Działam dla dobra innych i własnego rozwoju.”

07 grudnia 2016
Informacje ogólne

Symulowali dachowanie

Symulacja dachowania samochodu i innych zdarzeń drogowych w Skoda Auto Lab w Poznaniu oraz wizyta w centrum logistycznym Poczty Polskiej w Komornikach – to główne atrakcje wycieczki, w której uczestniczyli uczniowie technikum logistyki w Zespole Szkół Przyrodniczo-Biznesowych w Tarcach.

07 grudnia 2016
Informacje ogólne

Podaruj pół tony karmy zwierzakom ze schroniska w Radlinie

Schronisko w Radlinie ma szansę zdobyć aż pół tony dodatkowej karmy dla zwierzaków, a wszyscy możemy mu w tym pomóc i stać się Świętymi Mikołajami dla bezdomnych psów i kotów. W jaki sposób?J Włączając się w trwającą na www.dlaschroniska.pl akcję „Gwiazdka dla bezdomniaka”, w ramach której właśnie wystartował konkurs. Trzy podmioty, które dzięki wsparciu internautów, jako pierwsze uzbierają 100% zgłoszonego na zimę zapotrzebowania, wygrają dodatkowe zapasy.

06 grudnia 2016
Informacje ogólne

Nowoczesne USG w szpitalu

Od miesiąca w jarocińskim szpitalu wykonywane są badania na nowym ultrasonografie. Bardzo dobrej jakości aparat USG do wszechstronnej diagnostyki zasilił Dział Diagnostyki Obrazowej. Niezbędny zakup kosztował 160 tys. zł.

06 grudnia 2016
×