otwórz widżet facebooka

Informacje ogólne

Informacje ogólne

SZKOŁA CZEKA NA NOWEGO DYREKTORA

Został rozstrzygnięty konkurs na stanowisko Dyrektora Zespołu Szkół Przyrodniczo-Biznesowych im. Jadwigi Dziubińskiej w Tarcach.

21 czerwca 2017
Informacje ogólne

UCZNIOWIE „JEDYNKI” SZKOLĄ SIĘ W NIEMCZECH

Marek Sobczak, Dyrektor Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 udał się do miejscowości Götz,(Niemcy), gdzie znajduje się Centrum Szkolenia Praktycznego i Wspierania Przedsiębiorczości. W ramach tej wizyty M. Sobczak monitorował projekt finansowany przez program POWER na zasadach programu ERASMUS+. Dzięki temu programowi uczniowie technikum budowlanego mogą odbyć dwutygodniowe praktyki w jednym z najlepszych centrów szkolenia praktykantów w zawodach rzemieślniczych.

16 czerwca 2017
Informacje ogólne

NOWE BOISKO W TARCACH

Dobiegła końca przebudowa boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkół Przyrodniczo-Biznesowych w Tarcach. Prace budowlane trwały od połowy października 2016 r. prawie do końca maja 2017 r. Koszt inwestycji, to ponad 460 tysięcy złotych, z czego połowa to środki pozyskane z Ministerstwa Sportu i Turystyki.

13 czerwca 2017
Informacje ogólne

WYBICKI Z WIZYTĄ U KOŚCIUSZKI

Dziś w jarocińskim ogólniaku odbył się wernisaż planszowej wystawy objazdowej ”Józef Wybicki patriota czasów oświecenia”. Wystawa została przygotowana przez Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy Zespół Pałacowo-Parkowy oraz Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Kaliszu. Wystawę otworzył Jan Bartczak, sekretarz powiatu.

12 czerwca 2017
Informacje ogólne

WIELKOPOLSKI SEJMIK MŁODZIEŻY

7 czerwca odbyła się sesja Sejmiku Młodzieży Województwa Wielkopolskiego, w której udział wzięły dwie uczennice Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie.

09 czerwca 2017
Informacje ogólne

GIMNAZJALIŚCI Z WIZYTĄ W STAROSTWIE

Dziś grupa uczniów z Gimnazjum w Cielczy wraz z nauczycielami gościła w murach Starostwa Powiatowego w Jarocinie. Młodzież przyjął wicestarosta Mirosław Drzazga.

09 czerwca 2017
Informacje ogólne

V FESTYN KOLEJOWY

W najbliższą niedzielę, 11 czerwca, Towarzystwo Kolei Wielkopolskiej zaprasza na piątą edycję Festynu Kolejowego w Muzeum Parowozowym w Jarocinie.

09 czerwca 2017
Informacje ogólne

NAJLEPSZE ZDJĘCIE

Sandra Mikołajewska, uczennica Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie, zajęła II miejsce w Wojewódzkim konkursie Fotograficznym „Architektura w moim otoczeniu”, organizowanym przez IX Liceum Ogólnokształcące im. Karola Libelta w Poznaniu.

05 czerwca 2017
Informacje ogólne

KLASA POLICYJNA ROKU 2017

Uczniowie liceum ogólnokształcącego o przysposobieniu policyjno-prawnym przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie stanęli na podium IX Ogólnopolskiego Turnieju Klas Policyjnych „Klasa Policyjna Roku 2017”.

05 czerwca 2017
Informacje ogólne

SUKCESY UCZENNIC „JEDYNKI”

25 maja 2017 roku w Zespole Szkół Budowlano Geodezyjnych w Białymstoku odbyła się Gala Finałowa, podsumowującą Ogólnopolski Konkurs Historyczny "Polska... Nasza Niepodległa. Wielcy Polacy na trudne czasy. Bohaterowie XIX i XX wieku”

05 czerwca 2017
Informacje ogólne

JÓZEF WYBICKI WIELKIM... PATRIOTĄ BYŁ

Dziś w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnym nr 1 odbył się wernisaż planszowej wystawy objazdowej „Józef Wybicki patriota czasów oświecenia”. Wystawa została przygotowana przez Muzeum Ziemiaństwa w Dobrzycy Zespół Pałacowo-Parkowy oraz Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Kaliszu. Wystawę otworzył Jan Bartczak, sekretarz powiatu.

05 czerwca 2017
Informacje ogólne

Spotkanie w Jaraczewie

W ostatnią środę 31 maja br. odbyło się w Jaraczewie spotkanie Zarządu Powiatu z radnymi i przedstawicielami władz gminy Jaraczewo.

02 czerwca 2017
×