otwórz widżet facebooka

Informacje ogólne

Informacje ogólne

Marsz dla autyzmu

1 kwietnia 2016 z okazji Dnia Świadomości Autyzmu Zespół Szkół Specjalnych organizuje Marsz dla Autyzmu!

30 marca 2016
Informacje ogólne

"Dwójka" w półfinale olimpiady techniki samochodowej

Drużyna Zespołu Szkół Panadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie kolejny raz reprezentowała nasz region w półfinale XVII Olimpiady Techniki Samochodowej zorganizowanej na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych Politechniki Warszawskiej.

30 marca 2016
Informacje ogólne

Docenione za recytację

Uczennice Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie zostały wyróżnione w Wielkopolskim Konkursie Recytatorskim „Poznańskie Dziewiątki”. Przedsięwzięcie odbyło się po raz siódmy, tym razem pod hasłem „Miłość niejedno ma imię”.

30 marca 2016
Informacje ogólne

Tradycje świateczne kultywowane

W Zespole Szkół Specjalnych duże znaczenie odgrywa kultywowanie tradycji związanych z różnymi wydarzeniami i świętami.

25 marca 2016
Informacje ogólne

Światowy Dzień Zespołu Downa

Światowy Dzień Zespołu Downa to święto ustanowione w 2005 roku z inicjatywy Europejskiego Stowarzyszenia Zespołu Downa. Od 2012 roku patronat nad obchodami sprawuje Organizacja Narodów Zjednoczonych. Do wspólnego świętowania przyłączył się Zespół Szkół Specjalnych w Jarocinie.

23 marca 2016
Informacje ogólne

Powiat bez elektrośmieci

„POWIAT BEZ ELEKTROŚMIECI ?” to hasło XVII edycji powiatowego konkursu proekologicznego „Śmieciom – STOP!”.

22 marca 2016
Informacje ogólne

Powiatowy Dzień Sołtysa

W piątek 18 marca w Żerkowie odbył się pierwszy Powiatowy Dzień Sołtysa. W spotkaniu z sołtysami uczestniczyli Starosta Bartosz Walczak, Przewodniczący Rady Powiatu Jan Szczerbań oraz członkowie zarządu: Zbigniew Kuzdżał i Przemysław Franczak.

21 marca 2016
Informacje ogólne

Zobaczcie, co działo się na Jarmarku w Żerkowie

Jarmark Wielkanocny w Żerkowie za nami.

21 marca 2016
Informacje ogólne

Osiągnięcia w "Małej pętelce"

Uczennice Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie wzięły udział w konkursie dla młodych, ambitnych i utalentowanych projektantów, krawców i fryzjerów „Mała Pętelka” zdobywając drugie miejsce i wyróżnienie.

17 marca 2016
Informacje ogólne

Policjanci na nowym

Wczoraj uroczyście otwarto nową Komendę Powiatową Policji w Jarocinie. Policjanci z Jarocina, po 80-latach powołania tej jednostki, mają w końcu własną, przestronną i nowoczesną siedzibę. Obiekt spełnia najnowsze standardy techniczne i funkcjonalne. Budowa siedziby jarocińskich stróżów prawa została sfinansowana ze środków pochodzących z Programu Standaryzacji Komend i Komisariatów Policji.

17 marca 2016
Informacje ogólne

Finałowa siatkówka w "Jedynce"

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie był gospodarzem Finału Rejonu Poznań Teren Wschód w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Organizatorem turnieju rozegranego w ramach XVII Licealiady był Szkolny Związek Sportowy „Wielkopolska” w Poznaniu we współpracy z Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie oraz SZS Powiatu Jarocińskiego.

16 marca 2016
Informacje ogólne

Śpiewaj i walcz! po raz ósmy

W najbliższy piątek (18 marca) w Spichlerzu odbędzie się koncert galowy VIII Festiwalu Piosenki Młodzieżowej „Śpiewaj i walcz!” Golina 2016. Gościem imprezy jest grupa Pablopavo i Ludziki.

15 marca 2016
×