otwórz widżet facebooka

Informacje ogólne

Informacje ogólne

Konkurs: Młodzi wiedzą o funduszach – VI edycja

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego ogłosił VI edycję konkursu "Młodzi wiedzą o funduszach". Konkurs polega na przeprowadzeniu lekcji europejskich przez nauczycieli oraz przygotowaniu prac przez uczniów.

18 sierpnia 2015
Informacje ogólne

Wojskowe święto

14 sierpnia na terenie jarocińskiej Jednostki Wojskowej odbyły się uroczystości związane z obchodzonym dzień później świętem Wojska Polskiego. Tego samego dnia delegacje organizacji kombatanckich, jarocińskiego batalionu oraz samorządowców powiatu i gminy Jarocin złożyły kwiaty na grobach żołnierzy – uczestników Bitwy Warszawskiej.

14 sierpnia 2015
Informacje ogólne

Kolejne środki dla bezrobotnych

Powiatowy Urząd Pracy w Jarocinie otrzymał dodatkowe środki, którymi wesprze bezrobotnych poszukujących zatrudnienia bądź chcących inwestować we własny biznes.

12 sierpnia 2015
Informacje ogólne

Znajdź urząd przez aplikację

Masz problem ze znalezieniem urzędu w obcym mieście? Jest rozwiązanie! Powstała darmowa aplikacja na platformę Android, którą możesz zawsze mieć przy sobie.

11 sierpnia 2015
Informacje ogólne

Unowocześnią ePUAP

W dniach od 12 do 17 sierpnia br. nastąpi przerwa do dostępności do usługi ePUAP.

11 sierpnia 2015
Informacje ogólne

iPolak za granicą

Wybierasz się za granicę...? Będziesz czuć się bezpieczniej z aplikacją iPolak. Bezpłatna aplikacja iPolak to niezbędnik w podróży.

11 sierpnia 2015
Informacje ogólne

Nadal walczymy o pracownię multimedialną

Oddajcie dziś i przez kolejne 4 dni po 5 głosów na pracownię Orange dla jarocińskiej biblioteki. Obecnie przegrywamy o ok. 1 tys. głosów z Krajenką. Jeśli połączymy siły i oddamy po 5 głosów przy jednym logowaniu się, nadrobimy straty. Został jeszcze piątek, sobota, niedziela i poniedziałkowy poranek, bo 10 sierpnia to ostatni dzień, kiedy możemy głosować.

06 sierpnia 2015
Informacje ogólne

Jak bezpiecznie spędzić wakacje w okresie upałów

Radzimy jak przygotować się na czas wysokich temperatur...

05 sierpnia 2015
Informacje ogólne

Środa dla przedsiębiorców

W ramach kolejnej "Środy z funduszami" dziś w starostwie spotkali się przedsiębiorcy, aby dowiedzieć się, jak pozyskać dofinansowanie ze środków unijnych na przeszkolenie swoich pracowników.

05 sierpnia 2015
Informacje ogólne

I Bieg Uliczny "Żerkowska Górka"

23 sierpnia odbędzie się I Bieg Uliczny "Górka Żerkowska" połączony z Marszem Nordic Walking.

05 sierpnia 2015
Informacje ogólne

Dożynkowe After Party Disco

Podczas tegorocznych Dożynek Powiatowo-Gminnych w Łuszczanowie szykuje się kilkugodzinne After Party Disco.

04 sierpnia 2015
Informacje ogólne

Złom w prokuraturze

Dziś starosta Bartosz Walczak skierował do prokuratury zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa na szkodę Powiatu Jarocińskiego. Sprawa dotyczy złomu z rozbiórki przebudowywanych w 2012 roku wiaduktów przy ul. Powstańców Wlkp.w Jarocinie. Wraz z zawiadomieniem o podejrzeniu popełnienia przestępstwa, w tym w szczególności kradzieży i przywłaszczenia mienia, starosta złożył wniosek o ściganie.

03 sierpnia 2015
×