otwórz widżet facebooka

Informacje ogólne

Informacje ogólne

O cukrzycy w "Jedynce"

Elżbieta Dębska lekarz medycyny, autorka wydawnictw i broszur edukacyjnych dla dzieci, rodziców i nauczycieli, która w roku 2013 za swoją działalność została odznaczona przez dzieci Orderem Uśmiechu była gościem Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie.

29 września 2016
Informacje ogólne

10 listopada VI Bieg Niepodległości

10 listopada VI Bieg Niepodległości.

29 września 2016
Informacje ogólne

Konsultacje społeczne Planu Transportowego

Starosta Jarociński, zgodnie z zapisami Ustawy o publicznym transporcie zbiorowym z dnia 16 grudnia 2010 roku, w dniach od 27 września 2016 roku do 18 października 2016 roku organizuje konsultacje społeczne projektu Planu zrównoważonego rozwoju publicznego transportu zbiorowego dla powiatu jarocińskiego (planu transportowego).

27 września 2016
Informacje ogólne

Srebrny medal Mistrzostw Polski dla Agnieszki Wypychowskiej!

Srebrny medal dla Agnieszki WYPYCHOWSKIEJ, zawodniczki UKS "Przełaj" Żerków w Mistrzostwach Polski Młodzików 2016!

27 września 2016
Informacje ogólne

Zmieniamy się dla Was! Zmiana godzin otwarcia

W związku z prowadzonym badaniem potrzeb załatwiania spraw w Urzędzie po godzinie 16:00, zmieniamy się dla Was!

26 września 2016
Informacje ogólne

Dobry wynik naszej zawodniczki

Reprezentantka MUKS Białe Tygrysy Jarocin, Zuzanna Kaczmarek, zajęła 5. miejsce w Polish Open & Warsaw Cup, imprezie zaliczanej do cyklu Pucharu Świata w taekwondo olimpijskim. W hali widowiskowo - sportowej Torwar w Warszawie zaprezentowało się łącznie ponad 700 zawodniczek i zawodników, startujących w trzech kategoriach wiekowych: kadet, junior i senior.

23 września 2016
Informacje ogólne

Powiat Jarociński wyróżniony

IV miejsce zajął Powiat Jarociński w klasyfikacji powiatów województwa wielkopolskiego we współzawodnictwie sportowym szkół ponadgimnazjalnych za rok szkolny 2015/2016. W rywalizacji gimnazjalistów, samorząd powiatu jarocińskiego zajął V miejsce.

23 września 2016
Informacje ogólne

Ulica Wybudowana w Jarocinie otwarta!

15 września miało miejsce uroczyste otwarcie ulicy Wybudowanej. Przebudowa drogi zapewni mieszkańcom komfortowy dojazd do posesji.

16 września 2016
Informacje ogólne

Złożyli kwiaty pod pomnikiem Martyrologii Polaków w Jarocinie

Na skrzyżowaniu ulic Żwirki i Wigury i Harcerskiej pod Pomnikiem Martyrologii Polaków starosta Bartosz Walczak złożył kwiaty i wygłosił przemówienie. Co roku w rocznicę agresji zbrojnej ZSRR na Polskę obchodzimy dzień Sybiraka.

16 września 2016
Informacje ogólne

Konferencja Prasowa - Rynek Pracy w Powiecie Jarocińskim

W czwartek 15 września, w Jarocińskim Centrum Integracji Społecznej, odbyła się konferencja prasowa dotycząca jarocińskiego rynku pracy. W spotkaniu z prasą uczestniczyli starosta jarociński Bartosz Walczak, burmistrz Jarocina Adam Pawlicki, prezes Jarocińskiego Funduszu Poręczeń Kredytowych Robert Cieślak, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy Grzegorz Fengler oraz dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Jarocinie Igor Armon.

16 września 2016
Informacje ogólne

Na metę w rytmie rocka!

11 września na jarocińskim stadionie odbyła się druga edycja RockRun’u. Oprócz półmaratonu biegacze mogli wystartować w kategorii 10km. Zainteresowanie imprezą było ogromne. Na starcie pojawiło się ponad 400 osób. Mimo panującego upału wielu maratończyków ustanowiło w Jarocinie rekordy życiowe.

12 września 2016
Informacje ogólne

Wnioski do projektu budżetu powiatu jarocińskiego na 2017 rok

Zarząd Powiatu w Jarocinie przystępuje do prac związanych z opracowaniem budżetu powiatu jarocińskiego na rok 2017.

07 września 2016
×