otwórz widżet facebooka

Informacje ogólne

Informacje ogólne

Uczennica Dwójki w finale olimpiady teologicznej

Uczennica Zespołu Szkół Ponadgimnzjalnych nr 2 w Jarocinie – Monika Adamska awansowała do etapu ogólnopolskiego XXVI Olimpiady Teologii Katolickiej pod hasłem „Święty Jan Paweł II – wychowawca młodych pokoleń”.

01 lutego 2016
Informacje ogólne

Dotacje na aktywizację bezrobotnych

Jesteś osobą bezrobotną i chcesz rozpocząć działalność gospodarczą, możesz pozyskać dotację z Powiatowego Urzędu Pracy.

01 lutego 2016
Informacje ogólne

Publiczny transport

Trwają prace związane z funkcjonowaniem publicznego transportu osób po 1 stycznia 2017 r.

29 stycznia 2016
Informacje ogólne

Refundacja dla pracodawców

Pracodawcy mogą ubiegać się o refundację kosztów wynagrodzenia i składki ZUS dla bezrobotnych do 30 roku życia. W tym celu należy złożyć wniosek w Powiatowym Urzędzie Pracy.

28 stycznia 2016
Informacje ogólne

Uhonorowani przez Kombatantów

Członkowie Związku Kombatantów R.P. i Byłych Więźniów Politycznych w rocznicę wyzwolenia Jarocina zorganizowali spotkanie, które było okazją do uhonorowania osób szczególnie zaangażowanych w działalność organizacji.

27 stycznia 2016
Informacje ogólne

71 lat wolności

W 71. rocznicę wyzwolenia Jarocina, 24 stycznia, władze samorządowe powiatu i gminy Jarocin wraz z przedstawicielami związków kombatanckich, jednostki wojskowej i harcerzy złożyły kwiaty przy pomniku Bohaterskich Synów Ziemi Jarocińskiej 1939-1945 w Parku Zwycięstwa.

25 stycznia 2016
Informacje ogólne

115 tys. zł dla organizacji pozarządowych

Blisko 115 tys. zł z budżetu powiatu jarocińskiego wesprze działalność organizacji pożytku publicznego w tym roku. Samorząd rozstrzygnął konkurs ofert w zakresie kultury, sportu, promocji zdrowia i wspierania osób niepełnosprawnych.

19 stycznia 2016
Informacje ogólne

Idź pod prąd

Uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Jarocinie należący do grupy teatralnej TACY SAMI przygotowali piękne przedstawienie bożonarodzeniowe „IDŹ POD PRĄD … DOPÓKI MIŁOŚĆ JEST W NAS”.

18 stycznia 2016
Informacje ogólne

Szkolenie w "Klementynie"

Profesjonalne laboratorium szkoleniowe na kółkach – samochód o wdzięcznej nazwie „Klementyna” dotarł do Jarocina, by poszerzyć wiedzę przyszłych elektryków i elektroników Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2. Przyjazd „Klementyny” jest częścią projektu "Edukacja", realizowanego przez firmę WAGO, do którego „dwójka” przystąpiła w sierpniu 2014 roku.

18 stycznia 2016
Informacje ogólne

Zimowe pieśni i pastorałki

Jak co roku uczniowie z Zespołu Szkół Specjalnych przygotowywali się i wystąpili w Konkursie Kolęd, Pastorałek i Pieśni Zimowych w Konarzewie.

18 stycznia 2016
Informacje ogólne

W nagrodę - wejściówka na "IRĘ"

Wyróżniający się uczniowie ze szkół ponadgimnazjalnych powiatu jarocińskiego zostali zaproszeni do starostwa i nagrodzeni przez starostę Bartosza Walczaka wejściówkami na koncert zespołu IRA, który za niespełna miesiąc wystąpi w Jarocinie.

15 stycznia 2016
Informacje ogólne

Czas Studniówek

Studniówki 2016 już się rozpoczęły...

15 stycznia 2016
×