otwórz widżet facebooka

Informacje ogólne

Informacje ogólne

Odjazdowy Bibliotekarz

Odjazdowy rajd rowerowy szykują jarocińskie bibliotekarki. By przeżyć wspaniałą przygodę, trzeba tylko dysponować sprawnym rowerem, zabrać ze sobą zestaw piknikowy oraz coś w kolorze soczystej pomarańczy.

09 maja 2014
Informacje ogólne

Noc muzeów w Jarocinie

Na czas Nocy Muzeów kilka podwórek położonych przy Rynku i sąsiednich uliczkach otworzy swoje podwoje na małe działania animacyjne.

09 maja 2014
Informacje ogólne

Literacko - muzyczna noc w Śmiełowie

Na wyjątkową noc zaprasza Muzeum im. Adama Mickiewicza w Śmiełowie. Literacko – muzyczne spotkanie rozpocznie się 17 maja o godz. 17, a zakończy się 18 maaja o 1 w nocy.

09 maja 2014
Informacje ogólne

Super Jedynki przyznane

Od 12 lat część artystyczna uroczystego pożegnania Absolwentów Zespołu Szkół ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie staje się swoistą Galą Oscarową, podczas której wręczane są Super Jedynki w kilku nietypowych kategoriach.

09 maja 2014
Informacje ogólne

Taneczny turniej w Międzynarodowym Dniu Tańca

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Jarocinie odbył się już po raz czternasty Wielkopolski Turniej w Aerobiku Grupowym, który na stałe wpisał się do kalendarza imprez sportowych naszego województwa.

09 maja 2014
Informacje ogólne

Dzień Zwycięstwa nad faszyzmem

Licznie zgromadzone poczty sztandarowe, przedstawiciele służb mundurowych oraz samorządowcy Powiatu i Gminy Jarocin uczciły Dzień Zwycięstwa oddając hołd pod pomnikiem Bohaterskich Synów Ziemi Jarocińskiej w jarocińskim Parku Zwycięstwa.

08 maja 2014
Informacje ogólne

Kolejna finalistka "Akademii Księgowego"

„Rachunkowość szczęścia” to tytuł wykładu jaki wygłosił profesor dr hab. Wiktor Gabrusewicz, podczas Gali kończącej VI edycję „Konkursu z rachunkowości – Akademia Księgowego. Wśród dotychczasowych finalistów aż 13, to uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie. W tym roku szkolnym do zaszczytnego grona finalistów dołączyła Marta Regulska, uczennica IV klasy Technikum Ekonomicznego, zajmując 8 miejsce w konkursie.

08 maja 2014
Informacje ogólne

Biegacze z "Dwójki" reprezentowali województwo

Drużyna ZSP nr 2 reprezentowała województwo wielkopolskie podczas Mistrzostw Polski w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Jarociniacy zajęli VIII miejsce.

07 maja 2014
Informacje ogólne

Szpital z nowoczesnymi oddziałami

Dziś oficjalnie otwarte zostały nowe siedziby Oddziału Chirurgii Ogólnej oraz Oddziału Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu w jarocińskim szpitalu.

07 maja 2014
Informacje ogólne

Minimaraton Rowerowy

Amatorska Grupa Kolarska Koźmin Wlkp. przy IKS ,,Spartakus” ma zaszczyt zaprosić na VI Koźmiński Minimaraton Rowerowy - 07.06.2014r. ZAPISY ROZPOCZĘTE!

06 maja 2014
Informacje ogólne

Zwiastun nowej książki Dawida Waszaka

O Tym, który raz już umarł - zwiastun książki

05 maja 2014
Informacje ogólne

Uczcili rocznicę Konstytucji 3 Maja

3 maja 1791 roku polski sejm przyjął konstytucję. Była to pierwsza konstytucja w Europie i druga na świecie po amerykańskiej.

05 maja 2014
×