otwórz widżet facebooka

Informacje ogólne

Informacje ogólne

Rekrutacja 2014/2015

REKRUTACJA 2014/2015 DO SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH - POWIAT JAROCIŃSKI

25 kwietnia 2014
Informacje ogólne

Dzień Flagi

Zbliża się Dzień Flagi Państwowej Rzeczypospolitej Polskiej. Święto flagi obchodzone jest w Polsce 2 maja, a jego główną rolą jest popularyzowanie wiedzy o polskiej tożsamości i symbolach narodowych.

24 kwietnia 2014
Informacje ogólne

Spotkanie z pisarką Hanną Cygler

Bardzo popularna autorka książek łączących w sobie romans, sensację, tajemnicę, osadzone w polskich realiach będzie gościć w Jarocinie.

24 kwietnia 2014
Informacje ogólne

Starostwo Powiatowe pracuje do 13.00

W dniu dzisiejszym (piątek 18 kwietnia) Starostwo Powiatowe w Jarocinie pracuje do godz. 13.00.

18 kwietnia 2014
Informacje ogólne

Filmowa Akademia Edukacyjna Powiatu Jarocińskiego

Uczniowie z terenu Ziemi Jarocińskiej kończący w tym roku gimnazja uczestniczyli w Filmowej Akademii Edukacyjnej Powiatu Jarocińskiego. To kolejna forma promocji szkół zarządzanych przez samorząd Powiatu Jarocińskiego i jeden z ostatnich momentów, kiedy gimnazjaliści podejmują decyzję o przebiegu swej dalszej edukacji.

17 kwietnia 2014
Informacje ogólne

Jarocin - Ikona Polskiego Rocka

Tegoroczna realizacja obowiązkowego projektu edukacyjnego wykonywanego przez uczniów Zespołu Szkół Specjalnych w Jarocinie obfitowała w wiele niespodzianek. Największą było spotkanie z Markiem Piekarczykiem, który przyjechał do Jarocina na koncert, a przy okazji znalazł czas by spotkać się z uczniami Zespołu Szkół Specjalnych.

15 kwietnia 2014
Informacje ogólne

"Szkoła oczami ucznia"

Rozstrzygnięto powiatowy konkurs filmowy "Szkoła oczami ucznia". Konkurs polegał na wykonaniu przez uczniów szkół ponadgimnazjalnych krótkiego filmu zachęcającego młodzież kończącą gimnazja do wybrania szkoły ponadgimnazjalnej.

14 kwietnia 2014
Informacje ogólne

Wybrano władze Jarocińskiej Rady Pożytku Publicznego

Podczas pierwszego posiedzenia Jarocińskiej Rady Pożytku Publicznego dokonano wyboru władz. Przewodniczącą rady została Iwona Grodzka - Wojtaszak - prezes Stowarzyszenia JAROCIN XXI, jej zastępcą Jarosław Łukasiewicz - przewodniczący komisji oświaty i kultury w Radzie Powiatu Jarocińskiego, a sekretarzem Elżbieta Kostka - sekretarz Stowarzyszenia "Tęcza" z Radlina.

14 kwietnia 2014
Informacje ogólne

Awaria w Wydziale Komunikacji

W związku z awarią łączy z centralą CEPiK w Warszawie, w jarocińskim wydziale komunikacji nie będzie dziś można zarejestrować pojazdów i złożyć dokumentów o wydanie praw jazdy.

08 kwietnia 2014
Informacje ogólne

Ciekawe wykłady geologiczno - geograficzne

Dr hab. Iwona Hildebrandt - Radke z Wydziału Nauk Geograficznych i Geologicznych- Instytut Geoekologii i Geoinformacji Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu gościła w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie.

08 kwietnia 2014
Informacje ogólne

Stypendia dla uczennic "Dwójki"

Agnieszka Szymczak i Karolina Szkudlarek – uczennice Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie otrzymały stypendium w ramach "WIELKOPOLSKIEGO PROGRAMU STYPENDIALNEGO DLA UCZNIÓW SZCZEGÓLNIE UZDOLNIONYCH”.

08 kwietnia 2014
Informacje ogólne

Chodź na słówko

Jutro o godz. 17.00 w kinie „Echo”, w ramach przedsięwzięcia Wielki Teatr w Małym Mieście Junior realizowanego przez Stowarzyszenie JAROCIN XXI wystawiony zostanie spektakl „Chodź na słówko”.

08 kwietnia 2014
×