otwórz widżet facebooka

Informacje ogólne

Informacje ogólne

Wywalczyły indeksy i stypendium

Uczennice z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie otrzymały wyróżnienie w I edycji Olimpiady Wiedzy Menadżerskiej „Business Cases Competition – Wielkopolska 2012”.  Podczas uroczystej gali, która odbyła się w marcu w auli  Poznańskiej Wyższej Szkoły Biznesu, dziewczęta odebrały nagrodę w postaci indeksów na  Filologię Angielską wraz ze stypendium w wysokości półrocznego czesnego.

13 kwietnia 2012
Informacje ogólne

Obchody katyńskie

W najbliższy piątek, 13 kwietnia w 72. rocznicę zbrodni katyńskiej odbędą się uroczystości upamiętniające ofiary tej tragedii. Obchody połączone będą z 2. rocznicą katastrofy lotniczej, która miała miejsce 10 kwietnia 2010 roku pod Smoleńskiem.

11 kwietnia 2012
Informacje ogólne

Bema w przebudowie

W połowie marca rozpoczęły się prace związane z przebudową – wydłużeniem ulicy Bema wraz z budową miejsc parkingowych dla samochodów osobowych. Równolegle realizowana jest budowa kanalizacji sanitarnej i wodociągu. Prace mają zakończyć się w połowie roku.

11 kwietnia 2012
Informacje ogólne

Spotkanie przedsiębiorców w Żerkowie

Przedsiębiorcy z terenu Powiatu Jarocińskiego niejednokrotnie w latach ubiegłych mieli okazję spotkać się i dyskutować o swoich problemach. Wnioskowali jednak o spotkania częstsze i w określonym gronie by łatwiej było wymieniać się im doświadczeniami. W ślad za tym, w piątek 13 kwietnia Starosta Jarociński wspólnie z jarocińskim oddziałem Banku Zachodniego WBK i Burmistrzem Miasta i Gminy Żerków organizuje spotkanie przedsiębiorców branży spożywczej.

11 kwietnia 2012
Informacje ogólne

Życzenia

05 kwietnia 2012
Informacje ogólne

Życzenia

dasgfhkg

05 kwietnia 2012
Informacje ogólne

Życzenia


05 kwietnia 2012
Informacje ogólne

Życzenia

05 kwietnia 2012
Informacje ogólne

Polsko - Niemieckie spotkanie w Trebnitz

Dzięki działalności Stowarzyszenia Edukacyjnego Eureka w Tarcach, działającego przy Zespole Szkół Przyrodniczo-Biznesowych, uczniowie tarzeckiego technikum mogli wziąć udział w kolejnym, tematycznym spotkaniu z rówieśnikami z Niemiec.

03 kwietnia 2012
Informacje ogólne

Kolejna edycja konkursu "Śmieciom - STOP!"

„BEZPIECZNIE Z AZBESTEM!” to hasło tegorocznego powiatowego konkursu proekologicznego „Śmieciom – STOP!”. Już po raz 13 dzieci i młodzież z terenu powiatu jarocińskiego będzie walczyła o cenne nagrody w konkursie o tematyce ekologicznej. Opracowania w formie pisemnej, należy złożyć najpóźniej do 8 maja br. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Jarocinie.

03 kwietnia 2012
Informacje ogólne

Jarocinianka w reprezentacji Polski

Patrycja Adamkiewicz, zawodniczka klubu Białe Tygrysy PWiK Jarocin, została powołana do Reprezentacji Polski na 9. Mistrzostwa Świata Juniorów, które się odbędą w dniach 4 - 8 kwietnia w egipskim kurorcie Sharm El Sheikh. Patrycja będzie pierwszym reprezentantem taekwondo z Jarocina, który dostąpi zaszczytu startu w tak ważnej imprezie. Start kategorii do 42 kg, w której wystąpi Patrycja, według programu Mistrzostw, planowany jest na sobotę, 7 kwietnia. Więcej info w codziennych relacjach na www.bialetygrysy.pl <http://www.bialetygrysy.pl>

									

03 kwietnia 2012
Informacje ogólne

Wsparcie dla przedsiębiorców

Blisko 40 przedsiębiorców z terenu powiatu jarocińskiego wzięło udział w szkoleniu zorganizowanym w jarocińskim starostwie. Podczas spotkania eksperci z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego wskazywali możliwości pozyskania dofinansowania ze środków Unii Europejskiej w ramach Działania 1.2 WRPO.

02 kwietnia 2012
×