otwórz widżet facebooka

Informacje ogólne

Informacje ogólne

Wyjaśniali wątpliwości

Problemy związane ze sporządzaniem sprawozdań z procesu ujawniania prawa własności nieruchomości Skarbu Państwa i jednostek samorządu terytorialnego było tematem spotkania, które wczoraj zorganizowano w siedzibie Wydziału Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami jarocińskiego starostwa. Na pytania związane z zapisami ustawy z dnia 7 września 2007 r. o ujawnianiu prawa własności nieruchomości odpowiadał Bartłomiej Zając – przedstawiciel Centralnego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej.  Do udziału w spotkaniu zaproszeni zostali przedstawiciele urzędów gmin z terenu Powiatu Jarocińskiego, Starostwa Powiatowego w Jarocinie oraz Wielkopolskiego Zarządu Melioracji i Urządzeń Wodnych w Ostrowie Wielkopolskim.

15 czerwca 2012
Informacje ogólne

Wyjaśniali wątpliwości

Problemy związane ze sporządzaniem sprawozdań z procesu ujawniania prawa własności nieruchomości Skarbu Państwa i jednostek samorządu terytorialnego było tematem spotkania, które wczoraj zorganizowano w siedzibie Wydziału Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami jarocińskiego starostwa.

15 czerwca 2012
Informacje ogólne

ZACHĘCAMY DO GŁOSOWANIA!!!

{mosimage}Uczennice z klasy 1LOa z ZSP nr 1 w Jarocinie wykonały prace na Konkurs Let's Win - "Tydzień Języków - przygotuj się do Euro". Potrzebne są im NASZE głosy, ktore można oddawać klikajac na stronie: http://tydzienjezykow.pl/letswin.php/prace/2088 oraz http://www.tydzienjezykow.pl/letswin.php/prace/151. Głosować można codziennie do 17.06.2012.  

14 czerwca 2012
Informacje ogólne

Gimnazjaliści już myślą o przyszłym zawodzie

Po raz kolejny w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie odbył się cykl zajęć dla gimnazjalistów. Tym razem placówkę odwiedziło ponad 100 uczniów klas pierwszych i drugich Gimnazjum nr 2 w Jarocinie oraz Woli Książęcej.

14 czerwca 2012
Informacje ogólne

XIII edycja konkursu "Śmieciom - STOP" rozstrzygnięta

12 czerwca w Starostwie Powiatowym w Jarocinie zostały ogłoszone wyniki XIII edycji powiatowego konkursu proekologicznego „Śmieciom – STOP!”. Wicestarosta Mirosław Drzazga wręczył laureatom nagrody i wyróżnienia. Tradycyjnie główną nagrodą były rowery dla najlepszych w każdej kategorii, pozostali laureaci otrzymali sprzęt audio oraz książki. Tegoroczna edycja konkursu „Śmieciom – STOP!” „BEZPIECZNIE Z AZBESTEM!” odbyła się pod patronatem Starosty Jarocińskiego.

13 czerwca 2012
Informacje ogólne

Zarząd szpitala odwołany

Wczoraj Rada Nadzorcza Szpitala Powiatowego Spółka z o.o. w Jarocinie odwołała prezesa spółki Tomasza Paczkowskiego oraz wiceprezesa Tomasza Rymera. W skład nowego zarządu szpitala weszli, jako prezes - Mariusz Krasicki, który wcześniej pełnił obowiązki kierownika jarocińskiego szpitala oraz jako członek, Jarosław Juska – lekarz z Poznania.

12 czerwca 2012
Informacje ogólne

Spotkanie z Gretkowską

20 czerwca 2012 roku do Jarocina przyjedzie polska pisarka, scenarzystka filmowa, felietonistka i działaczka społeczna, założycielka polskiej Partii Kobiet - Manuela Gretkowska. Spotkanie z pisarką organizuje Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Jarocin. Odbędzie się ono w auli Pałacu Radolińskich o godz. 18.00. Bilety w cenie 5 zł można nabyć w Bibliotece Głównej i Filii nr 1 „Pod Ratuszem”.

11 czerwca 2012
Informacje ogólne

Ogłoszenie o konkursie

Ogłoszenie o konkursie na kandydata na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół Przyrodniczo – Biznesowych w Tarcach.

uchwała zarządu powiatu  uchwała zarządu powiatu (794.69 KB)

11 czerwca 2012
Informacje ogólne

Stypendialne opowieści

„Moje Stypendium – Opowieści Stypendialne" to konkurs adresowany do byłych i obecnych stypendystów, krajowych i zagranicznych programów stypendialnych. Zainteresowani mogą przesyłać zgłoszenia konkursowe do 10 września 2012 r.

11 czerwca 2012
Informacje ogólne

Dotacja na wiadukty

Powiat Jarociński pozyskał ponad 6 mln zł dotacji na realizację „Przebudowy wiaduktów drogowych w ciągu ulicy Powstańców Wlkp. w Jarocinie wraz z dojazdami”. Przyznane środki pochodzą z Ministerstwa Transportu, Budownictwa i Gospodarki Morskiej.

08 czerwca 2012
Informacje ogólne

"Jedynka" na konferencji ekofilozoficznej

Uczennice Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie wzięły udział w Młodzieżowej Konferencji Ekofilozoficznej „Na betonie kwiaty nie rosną…- młodzi o ekologii”. Przedsięwzięcie wieńczyło całoroczną pracę w ramach projektu „Klasa akademicka”.

08 czerwca 2012
Informacje ogólne

"Samochodówka" na podium

Drużyna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie zajęła III miejsce w Finale Wojewódzkiego Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego dla Szkół Ponadgimnazjalnych.

08 czerwca 2012
×