INFORMACJA ZAKŁADU UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH

WYNIKI KONTROLI ZWOLNIEŃ LEKARSKICH Blisko pół miliona kontroli i ponad 31 mln zł. wstrzymanych świadczeń chorobowych, to bilans kontroli zwolnień lekarskich, którą Zakład Ubezpieczeń Społecznych przeprowadził w 2018 roku. Łącznie kwota obniżonych i cofniętych świadczeń przekroczyła 195 mln zł.

18 lutego 2019

PLANOWANY ODBIÓR

Jeszcze w lutym planowany jest odbiór nowo-wybudowanego obiektu jarocińskiego szpitala przez inspektora nadzoru budowlanego; oprócz tego konieczna będzie także wizyta Państwowej Inspekcji Sanitarnej oraz Państwowej Straży Pożarnej.

15 lutego 2019

CHEMICY Z CAŁEGO POWIATU

13 lutego br. w jarocińskim LO odbyły się XVI Powiatowe Zawody Chemiczne. Konkurs od lat finansowo wspiera Starostwo Powiatowe - w tym roku konkurs oficjalnie otworzyła i powitała wszystkich uczestników chemicznych zmagań - Starosta Lidia Czechak

14 lutego 2019

KONFERENCJA W URZĘDZIE MARSZAŁKOWSKIM

13 lutego br. w Sali sesyjnej Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu odbyła się konferencja promującą działania zmierzające do ograniczenia marnotrawienia żywności. W konferencji reprezentując Powiat Jarociński wzięła udział – Wicestarosta Katarzyna Szymkowiak.

14 lutego 2019

MIŁOŚĆ NIEJEDNO MA IMIĘ

LO w JAROCINIE - XVI POWIATOWY KONKURS RECYTATORSKI

13 lutego 2019

PIERWSZE POSIEDZENIE PRRP

W Powiatowym Urzędzie Pracy w Jarocinie odbyło się inauguracyjne posiedzenie Powiatowej Rady Rynku Pracy

13 lutego 2019

ANGIELSKI Z NATIVE SPEAKER’EM

W jarocińskim LO odbyło się kolejne spotkanie z gościem z USA...

11 lutego 2019

SREBRNA PO RAZ PIERWSZY

W 100-lecie Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki w Jarocinie – szkoła ta, po raz pierwszy w historii, otrzymała tytuł SREBRNEJ SZKOŁY w rankingu prowadzonym przez miesięcznik Perspektywy.

11 lutego 2019