otwórz widżet facebooka

Informacje ogólne

Informacje ogólne

AKTYWNI PENSJONARIUSZE z DPS w KOTLINIE

Wraz z nastaniem wiosny podopieczni Domu Pomocy Społecznej im. Marii Kaczyńskiej w Kotlinie stali się bardziej aktywni ruchowo oraz pełni energii i zapału, który przejawia się w uczestnictwie w wydarzeniach artystycznych i sportowych prowadzonych na terenie placówki oraz we współpracy z zaprzyjaźnionymi ośrodkami.

08 maja 2018
Informacje ogólne

UROCZYSTE ODSŁONIĘCIE ZA KILKANAŚCIE DNI

Już za niecałe 3 tygodnie - 24 maja br. w Jarocinie nastąpi uroczyste odsłonięcie pomnika poświęconego Żołnierzom Wyklętym...

08 maja 2018
Informacje ogólne

KOMUNIKAT DLA INTERESANTÓW WYDZIAŁU GEODEZJI

W związku z zakończeniem prac związanych z "Tworzeniem, modernizacją i aktualizacją rejestrów publicznych oraz standardowych opracowań kartograficznych tematycznych gromadzonych w Starostwie Powiatowym w Jarocinie" - informujemy, że w dniach od 21 do 30.maja br. mogą występować utrudnienia w obsłudze interesantów oraz wykonawców prac geodezyjnych w Wydziale Geodezji i Gospodarki Nieruchomościami Starostwa Powiatowego w Jarocinie.

08 maja 2018
Informacje ogólne

UMOWA PODPISANA

7. maja 2018 o godz. 10.30 w sali posiedzeń w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego odbyło się podpisanie umów ws Poznańskiej Kolei Metropolitalnej. Powiat Jarociński reprezentowali - Teodor Grobelny, Starosta; Stanisław Martuzalski (Członek Zarządu Powiatu) oraz skarbnik Jacek Jędrzejak.

07 maja 2018
Informacje ogólne

FUNDUSZE EUROPEJSKIE - PUNKT KONSULTACYJNY

Informujemy o spotkaniu konsultacyjnym, które odbędzie się 14 maja 2018 r. w godz. 8.00 – 10.30 w sali nr 30 znajdującej się na parterze w budynku Starostwa Powiatowego w Jarocinie przy Al. Niepodległości 10.

07 maja 2018
Informacje ogólne

NOWA DROGA W MAGNUSZEWICACH NA UKOŃCZENIU

Dobiegają końca prace przy przebudowie drogi powiatowej w Magnuszewicach.

27 kwietnia 2018
Informacje ogólne

MSZA I FESTYN W WOJSKU

Dzisiaj 27 kwietnia w 16. Jarocińskim Batalionie Remontu Lotnisk odbył się apel w 73. rocznicę utworzenia jednostki wojskowej.

27 kwietnia 2018
Informacje ogólne

WIEŚCI POWIATU JAROCIŃSKIEGO - kwiecień 2018

Kolejna audycja WIEŚCI POWIATU JAROCIŃSKIEGO - wywiad ze Starostą Teodorem Grobelnym.

27 kwietnia 2018
Informacje ogólne

RODO w STAROSTWIE

W dniu dzisiejszym w siedzibie Starostwa Powiatowego odbyło się kolejne spotkanie dotyczące zmian dotyczących ochrony danych osobowych.

26 kwietnia 2018
Informacje ogólne

PIT NA OSTATNIEJ PROSTEJ

Niedługo kończy się kwiecień, a wraz z nim czas na rozliczenie się z fiskusem. Jeśli jeszcze tego Państwo nie zrobiliście - nie zwlekajcie i rozliczcie się już dziś. Sprawdź jakie udogodnienia przygotował URZĄD SKARBOWY, by to ułatwić...

26 kwietnia 2018
Informacje ogólne

SYMBOLE NARODOWE

3 maja 1791 roku uchwalono w Polsce pierwszą konstytucję w nowożytnej Europie, a drugą (po amerykańskiej) na świecie. W kolejną, 227. rocznicę tego doniosłego wydarzenia, w czasie wielu oficjalnych uroczystości w całym kraju, usłyszymy hymn państwowy, a przy budynkach urzędowych i wielu domach prywatnych pojawią się flagi narodowe. To doskonała okazja aby przypomnieć historię symboli narodowych.

26 kwietnia 2018
×