Inwestycja Powiatu Jarocińskiego nominowana do finału ogólnopolskiego konkursu

Dodano 19 marca 2020, wpis archiwalny Inwestycja Powiatu Jarocińskiego nominowana do finału ogólnopolskiego konkursu

Przebudowa drogi powiatowej nr 4202P ma odcinku Magnuszewice-Kotlin została nominowana do finału ogólnopolskiego konkursu Modernizacja Roku & Budowa XXI w.

Ideą Konkursu jest propagowanie i wspieranie działań dla ratowania obiektów i budowli dziedzictwa narodowego oraz promocja modernizacji, przebudowy i rozbudowy obiektów i urządzeń dla uzyskania efektów użytkowych i estetycznych.

Ranga Konkursu i jego zasięg rośnie nieprzerwanie od 21 lat. Coraz większa liczba nadsyłanych zgłoszeń świadczy o tym jak korzystnie zmienia się nasze otoczenie, wzrasta troska o to co stanowi niezbywalną wartość naszego narodu i udowadnia nasz wkład w rozwój cywilizacji. Na wzór Ogólnopolskiego Konkursu inicjowane są lokalne konkursy miejskie, gminne promujące inicjatywy i dokonania lokalne.