Jarociński szpital przygotowany na epidemię

Dodano 04 marca 2020, wpis archiwalny Jarociński szpital przygotowany na epidemię

Szpital Powiatowy jest dobrze przygotowany na wypadek wystąpienia przypadku koronawirusa na naszym terenie.

Podczas wczorajszego spotkania dyrektor szpitala poinformował członków Zarządu Powiatu Jarocińskiego, że wszystkie wymagane procedury zostały wdrożone - przygotowano osobne wejście, izolatkę, całe wyposażenie, a co najważniejsze – pracownicy są odpowiednio przeszkoleni.

Szpital Powiatowy w Jarocinie Sp. z o. o. informuję:

Ze względu na zwiększoną zachorowalność na wirusowe infekcje dróg oddechowych, wprowadza się od dnia 26.02.2020 roku bezwzględny zakaz odwiedzin na oddziałach szpitalnych. W wyjątkowych sytuacjach odwiedziny mogą odbywać się za zgodą kierowników oddziałów lub lekarzy dyżurnych. Zarządzenie obowiązuje do odwołania.