otwórz widżet facebooka

Jesień z Klubem Młodego Programisty online

Dodano 25 września 2020, wpis archiwalny Jesień z Klubem Młodego Programisty online

5 października odbędą się pierwsze, powakacyjna zajęcia w Klubie Młodego Programisty online. Chętni na zdobywanie wiedzy potrzebują tylko komputer z dostępem do internetu.

Poprzednia edycja zajęć w Klubie Młodego Programisty online spotkała się z dużym zainteresowaniem.

 

Jesień z programowaniem

Warsztaty w ramach Klubu Młodego Programisty online prowadzone są z wykorzystaniem najnowszych dostępnych technologii - aplikacji, programów, a nawet wirtualnych robotów. Udział w zajęciach nie tylko sprzyja rozwijaniu umiejętność analitycznego myślenia, innowacyjności, wytrwałości i pokonywaniu napotkanych trudności, ale jest też sposobem na aktywne i twórcze spędzenie czasu w domu. W skrócie – co tydzień odbywają się spotkanie online, na których pod okiem profesjonalnych trenerów młodzież uczy się programować.   

To proste!

Wystarczy wejść na www.klubmlodegoprogramisty.pl i wypełnić krótki formularz lub dołączyć bezpośrednio do transmisji. Jeden cykl zajęć trwa 10 tygodni.

W ramach jesiennej edycji Klubu Młodego Programisty online organizatorzy przygotowali serię 10 warsztatów dla dwóch grup wiekowych. Zajęcia będą odbywały się raz w tygodniu, począwszy od poniedziałku 5 października. Oto dokładny harmonogram warsztatów:

·         Młodsi programiści, z klas 1-3: poniedziałki w godzinach 17.00-18.00.

·         Starsi uczniowie, z klas 4-6: poniedziałek w godzinach 18.15-19.15.

 

CodeWeek i KMP łączą siły!

10 października rusza już ósma edycja Europejskiego Tygodnia Kodowania - inicjatywa, mająca na celu promowanie nauki programowania oraz umiejętności cyfrowych.

W ramach CodeWeek europejskie państwa konkurują w przyjacielskim wyścigu w liczbie zorganizowanych wydarzeń związanych z nauką programowania. Szczegóły wydarzenia można znaleźć na stronie poświęcone polskiej edycji inicjatywy!

×