Konkurs ,,Super Pączek 2023" rozstrzygnięty

Dodano 16 lutego 2023, wpis archiwalny Konkurs ,,Super Pączek 2023

Konkurs ,,Super Pączek 2023” rozstrzygnięty!
Dzisiaj w Restauracji ,,Słoneczna” odbyło się podsumowanie konkursu na ,,Super Pączka”, którego organizatorem była Południowa Oficyna Wydawnicza Sp. z o.o., wydawca Gazety Jarocińskiej i portalu jarocinska.pl w partnerstwie z Zarządem Powiatu Jarocińskiego.
W szranki stanęły 23 Koła Gospodyń Wiejskich z terenu powiatu jarocińskiego.
Decyzją kapituły konkursowej, w której skład weszli: Redaktor Naczelny „Gazety Jarocińskiej” Bartosz Nawrocki, Dyrektor Biura Poseł do Parlamentu Europejskiego Andżeliki Możdżanowskiej - Anna Wawrzyniak-Lis, Prezes Zarządu Gminnej Spółdzielni ,,Samopomoc Chłopska” Paweł Gładczak, a także reprezentujący Zarząd Powiatu Jarocińskiego - Członek Zarządu Mariusz Stolecki - nagrodzono:
I miejsce – KGW w Kadziaku
II miejsce – KGW w Dąbrowie
III miejsce – KGW w Bachorzewie
Wyróżnione Koła otrzymały nagrody ufundowane przez Powiat Jarociński, natomiast dla pozostałych uczestników przewidziano drobne upominki.
Po dzisiejszym dniu mamy pełne przekonanie, że to właśnie członkinie KGW - jak nikt inny - potrafią pielęgnować, zachowywać i przekazywać tradycje kulinarne kolejnym pokoleniom. Jeszcze raz gratulujemy i dziękujemy za tak liczne uczestnictwo w każdych konkursach kierowanych w Waszą stronę.