Konkurs na ,,Najlepszą Babkę Wielkanocną 2023"

Dodano 16 marca 2023, wpis archiwalny Konkurs na ,,Najlepszą Babkę Wielkanocną 2023

Starosta Jarociński zaprasza Koła Gospodyń Wiejskich  terenu Powiatu Jarocińskiego do udziału w konkursie na ,,Najlepszą Babkę Wielkanocną 2023".

Kto może wziąć udział?

Uczestnikami Konkursu mogą być Koła Gospodyń Wiejskich mające swoją siedzibę i prowadzące działalność na terenie powiatu jarocińskiego.

Zasady uczestnictwa

Zadanie konkursowe polega na stworzeniu tradycyjnej babki wielkanocnej. Oceniana będzie przede wszystkim kreatywność, pomysł, wykonanie, nietypowe podejście do tematu oraz sposób ukazania tradycji na terenie powiatu jarocińskiego.
Koła Gospodyń Wiejskich mogą składać poprawnie wypełnioną kartę zgłoszeniową wraz z pozostałymi załącznikami, które są dostępne na stronie www.powiat-jarocinski.pl.
Nabór zgłoszeń trwa do 30 marca 2023 roku do godz. 15:30

Przebieg konkursu

Warunkiem udziału w konkursie jest przekazanie wypieków do Starostwa Powiatowego w Jarocinie,  Al. Niepodległości 10-12 w godz. 8.00 – 11.00 w dniu 5 kwietnia  2023 r. do sali nr 30

Nagrody

Zwycięzcami Konkursu w każdej z trzech kategorii zostanie jedno KGW, które uzyska największą liczbę punktów.

Wielkanocne wypieki zostaną przekazane dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Kotlinie, którzy organizują swoje własne Święta Wielkanocne.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu i zachęcamy do udziału!