Konkurs na Prezesa "Szpitala Powiatowego w Jarocinie Spółka z o.o.

Dodano 11 stycznia 2010, wpis archiwalny

Konkurs będzie się składał z dwóch etapów. W pierwszym, ocenione zostaną przedłożone przez kandydatów koncepcje funkcjonowania tworzonej spółki. Autorzy najlepszych pomysłów zaproszeni zostaną do dalszych rozmów, które przeprowadzać będą członkowie Rady Nadzorczej. O stanowisko prezesa ubiegać się może osoba, która posiada wykształcenie wyższe i co najmniej 6 letni staż pracy w zawodzie. O trzy lata krótszy staż pracy wymagany będzie od osób, które dodatkowo ukończyły studia podyplomowe o kierunku zarządzanie w służbie zdrowia lub legitymują się szkoleniem zagranicznym, uznanym przez ministra właściwego do spraw zdrowia. Kandydat na prezesa musi się jednocześnie legitymować co najmniej 3 letnim doświadczeniem w zarządzaniu spółkami prawa handlowego, przedsiębiorstwem lub SP ZOZ. Jednym z wymogów konkursowych jest także niekaralność. Dokumenty należy składać w sekretariacie Starostwa Powiatowego w Jarocinie w nieprzekraczalnym terminie do 25 stycznia 2010 roku, do godz. 15.00.