Kurs na operatorów w Zespole Szkół Przyrodniczo-Biznesowych w Tarcach

Dodano 8 lutego 2023, wpis archiwalny Kurs na operatorów w Zespole Szkół Przyrodniczo-Biznesowych w Tarcach

Co robią uczniowie ZSP-B Tarce podczas ferii zimowych? Nie próżnują!
Za nimi ostatnie zajęcia teoretyczne kursu na operatorów kombajnów zbożowych, sieczkarni samojezdnych, kosiarek pokosowych oraz pras wysokiego stopnia zgniotu, realizowanego w ramach projektu „Wsparcie kształcenia zawodowego oraz zwalczanie i zapobieganie skutkom epidemii COVID-19 w Zespole Szkół Przyrodniczo-Biznesowych w Tarcach".
Młodzież będzie jeszcze realizować następujące kursy:
- kurs inseminatora,
- kurs wózki widłowe,
- kurs kierowców wózkowych jezdniowych i ładowarek teleskopowych.
Łączna kwota wszystkich kursów wyniesie 117.129,00 zł.
Dofinansowano z Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020 w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Oś priorytetowa 8. Edukacja, Działanie 8.3 Wzmocnienie oraz dostosowanie kształcenia i szkolenia zawodowego do potrzeb rynku pracy, Poddziałanie 8.3.1 Kształcenie zawodowe młodzieży – tryb konkursowy dla szkół ponadpodstawowych z terenu Powiatu Jarocińskiego: Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Jarocinie, Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie oraz Zespołu Szkół Przyrodniczo-Biznesowych w Tarcach.

logiotypy