LXIII sesja Rady Powiatu Jarocińskiego

LXIII Sesja w dniu 28 grudnia 2022, godz. 13:00
Porządek obrad
1. Otwarcie obrad sesji.

2. Przyjęcie protokołów z obrad LXI i LXII sesji Rady Powiatu.

3. Sprawozdanie z działalności Zarządu Powiatu po LXI sesji Rady Powiatu.

4. Sprawozdanie z działalności Przewodniczącego Rady Powiatu oraz Radnych po LXI sesji Rady Powiatu.

5. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie ustalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Jarocińskiego na lata 2023- 2030.

6. Przedstawienie opinii Regionalnej Izby Obrachunkowej o projekcie Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Jarocińskiego.

7. Przedstawienie opinii Komisji Budżetu i Rozwoju.

8. Dyskusja nad wniesionymi autopoprawkami i ich przegłosowanie.

9. Głosowanie nad projektem uchwały w sprawie ustalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Jarocińskiego na lata 2023- 2030 wraz z uzasadnieniem.

10. Uchwalenie budżetu powiatu na 2023 rok.

11. Przedstawienie projektu uchwały budżetowej wraz z uzasadnieniem.

12. Przedstawienie opinii Komisji Stałych.

13. Przedstawienie opinii Regionalnej Izby Obrachunkowej: o projekcie budżetu Powiatu Jarocińskiego na 2023 rok, o możliwości sfinansowania deficytu przez Powiat Jarociński.

14. Przedstawienie wraz z uzasadnieniem stanowiska Zarządu Powiatu w sprawie opinii Komisji, opinii Regionalnej Izby Obrachunkowej i wniosków budżetowych radnych.

15. Dyskusja nad wniesionymi autopoprawkami i ich przegłosowanie.

16. Głosowanie nad projektem uchwały budżetowej.

17. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie planów pracy stałych Komisji Rady Powiatu Jarocińskiego na 2023 rok.

18. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie planu pracy Rady Powiatu Jarocińskiego na 2023 rok.

19. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie planu kontroli Komisji Rewizyjnej Rady Powiatu Jarocińskiego na 2023 rok.

20. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie zaciągnięcia kredytu długoterminowego.

21. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego zmieniającej uchwałę w sprawie ustalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Jarocińskiego na lata 2022 - 2030.

22. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego zmieniającej uchwałę w sprawie uchwalenia budżetu Powiatu Jarocińskiego na 2022 r.

23. Interpelacje i zapytania radnych.

24. Wnioski i oświadczenia radnych.

25. Wolne głosy i wnioski.

26. Komunikaty.

27. Zakończenie obrad.