Laureaci konkursu ,,Najlepsza Babka Wielkanocna 2023"

Dodano 7 kwietnia 2023, wpis archiwalny Laureaci konkursu ,,Najlepsza Babka Wielkanocna 2023

Poznaliśmy laureatów konkursu na ,,Najlepszą Babkę Wielkanocną 2023”!
Dzisiaj w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Jarocinie odbyło się uroczyste wręczenie nagród i podsumowanie konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich z terenu powiatu jarocińskiego, którego celem była przede wszystkim popularyzacja tradycyjnych, wielkanocnych wypieków.
Z 25 zgłoszonych babek wielkanocnych decyzją Komisji Konkursowej, która miała nie lada problem z wyborem tej najlepszej na podium stanęli:
I miejsce - KGW w Miniszewie
II miejsce - KGW w Żółkowie
III miejsce - KGW w Cerekwicy Starej
Gratulujemy wszystkim Kołom Gospodyń Wiejskich. Sprawiliście uśmiech na twarzy naszym pensjonariuszom z Domu Pomocy Społecznej w Kotlinie oraz dzieciom z Domu Dziecka w Górze, do których trafiły Wasze wypieki, za co jeszcze raz serdecznie dziękujemy.