Minister Beata Kempa na piłkarskim turnieju

Dodano 21 listopada 2016, wpis archiwalny Minister Beata Kempa na piłkarskim turnieju

W jubileuszowym turnieju, który odbył się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2, zagrało 16. drużyn. Wśród zaproszonych gości pojawili się  m.in.  Bartosz Walczak, starosta powiatu jarocińskiego, Adam Pawlicki, burmistrz Jarocina, Stanisław Pilarczyk, prezes Sądu Okręgowego w Kaliszu, Michał Markiewicz, dyrektor Sądu Apelacyjnego w Łodzi, Maciej Gruchalski, prezes Sądu Rejonowego w Jarocinie oraz  Jan Raczkiewicz czczłonek zarządu Kaliskiego Okręgowego Zwiazku Piłki Nożnej. Rozgrywkom towarzyszyła gorąca atmosfera na trybunach.  Ostatecznie wygrała drużyna z Poznania przed Skierniewicami i Wałbrzychem. Reprezentacja z Jarocina zajęła 5. miejsce.