otwórz widżet facebooka

Nagrodzeni podczas II Powiatowego Pikniku Ekologicznego "Z Ekologią na Ty" w Jarocinie!

Dodano 15 listopada 2021 Nagrodzeni podczas II Powiatowego Pikniku Ekologicznego

Laureaci konkursów proekologiczne organizowanie w ramach przedsięwzięcia

pn. „II Powiatowy Piknik Ekologiczny pt. „Z Ekologią na Ty” w Jarocinie

przy wsparciu środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska

i Gospodarki Wodnej w Poznaniu

 

 

Konkurs na najlepszą recytację wiersza o tematyce ekologicznej.

 

I miejsce  -  Maja Jóskowiak – Zespół Szkół Nr 4 w Jarocinie

II miejsce  -  Damian Dzierla – Szkoła Podstawowa w Żerkowie

III miejsce -  Bartosz Sieradzki – Szkoła Podstawowa w Wojciechowie

 

Wyróżnienia:   

Tomasz Sieradzki – Szkoła Podstawowa w Wojciechowie

Kornelia Rogozińska – Zespół Szkół Nr 4 w Jarocinie

Aleksandra Nowakowska – Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 w Jarocinie

 

 

Konkurs plastyczny pt. „JESTEM EKO”.

 

I grupa wiekowa – szkoła podstawowa (klasy I – III)

 

I miejsce  -  3 osobowa grupa uczniów ze Szkoły Podstawowej – Zespołu Szkół Nr 4 w Jarocinie – Dawid Kaczmarek, Nikola Seidel, Kornelia Rogozińska,

II miejsce  - 3 osobowa grupa uczniów z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Ludwinowie – Lena Kaczmarek, Julia Przybylak, Zuzanna Radolińska,

III miejsce  -  3 osobowa grupa uczniów ze Szkoły Podstawowej w Kotlinie – Wojciech Zaradny, Wojciech Ochmanowicz, Magdalena Ochmanowicz.

 

II grupa wiekowa – szkoła podstawowa (klasy IV – VI)

 

I miejsce  -  3 osobowa grupa uczniów ze Szkoły Podstawowej w Kotlinie – Hanna Nawrot, Joanna Wąsiewicz, Anna Patera,

II miejsce  - 3 osobowa grupa uczniów ze Szkoły Podstawowej w Żerkowie – Natalia Mazurek, Wojciech Wieliński, Michał Kubicki,

III miejsce  -  3 osobowa grupa uczniów ze Szkoły Podstawowej w Żerkowie – Mikołaj Stefaniak, Jakub Andrzejczak, Piotr Kończak.

 

 

XXII edycja konkursu proekologicznego „Śmieciom – Stop!” przeprowadzona pod hasłem „Uwaga na azbest i inne odpady niebezpieczne!”.

 

Kategoria – szkoła podstawowa (klasy I – v)

 

I miejsce  -  Olaf Glubiak – Szkoła Podstawowa w Woli Książęcej

II miejsce  -  Aleksander Staszak – Zespół Szkół Nr 5 w Jarocinie

III miejsce  -  Zuzanna Masztalerz – Szkoła Podstawowa w Jaraczewie

Wyróżnienia:

Natalia Cegielska – Zespół Szkół Nr 4 w Jarocinie

Justyna Cegielska – Zespół Szkół Nr 4 w Jarocinie

Iwo Wolski – Szkoła Podstawowa Nr 3 w Jarocinie

Julia Marciniak – Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki w Jarocinie

Jakub Kmieć – Zespół Szkół Nr 4 w Jarocinie

           

Kategoria – szkoła podstawowa (klasa vi - VIII)

 

I miejsce -  Szymon Regulski – Szkoła Podstawowa w Cielczy

II miejsce  -  Stanisław Czechak – Zespół Szkół Nr 4 w Jarocinie

III miejsce  -  Mikołaj Kurzawa – Zespół Szkół w Witaszycach

 

Wyróżnienia:  

Julia Adamczak – Szkoła Podstawowa Nr 2 w Jarocinie

Agata Dekert – Szkoła Podstawowa w Kotlinie

Joanna Rybacka – Szkoła Podstawowa w Żerkowie

Olaf Siwek – Szkoła Podstawowa w Żerkowie

Kacper Tomczak – Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Ludwinowie

Nikodem Sarbinowski – Szkoła Podstawowa w Chrzanie

Anna Jajczyk – Szkoła Podstawowa w Golinie

Karol Urbaniak – Szkoła Podstawowa w Woli Książęcej

Filip Wiśniewski – Szkoła Podstawowa w Woli Książęcej

Oliwier Błaszczyk – Szkoła Podstawowa w Woli Książęcej

                       

Kategoria – szkoła PONADPODSTAWOWA

 

 I miejsce        -  Krzysztof Markiewicz – Zespół Szkół Ponadpodstwowych nr 2 w Jarocinie

II miejsce        -  Anna Gruchała – Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

III miejsce       -  Alicja Maciudzińska – Zespół Szkół Przyrodniczo-Biznesowych w Tarcach

 

Wyróżnienia:   

Oliwia Ziemba – Zespół Szkół Przyrodniczo-Biznesowych w Tarcach

Patrycja Tomczak – Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Jarocinie

Klaudia Juskowiak – Zespół Szkół Ponadpodstawowychh nr 1 w Jarocinie

Wiktoria Rytlewska – Liceum Ogólnokształcące w WSZPT-W w Cerekwicy Nowej

Weronika Kurzyk – Branżowa Szkoła I Stopnia w WSZPT-W w Cerekwicy Nowej

Martyna Olszyna – Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Roksana Mozoła – Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Aleksandra Nowakowska – Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Jagoda Półrolniczak – Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Gabriela Grzybkowska – Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Aleksandra Nowak – Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Magdalena Woźniak – Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Rozalia Kasprzak – Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Aleksandra Młyńczyk – Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Julia Łowińska – Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

 

 

Konkurs z wiedzy ekologicznej pt. „Oswajamy przyrodę”.

 

I miejsce  -  Kinga Szymura – Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 w Jarocinie

II miejsce  -  Dawid Grześkowiak – Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Jarocinie

III miejsce  -  Aleksandra Makowiecka – Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Jarocinie

 

Wyróżnienia:

           

Zuzanna Wojcieszak – Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Jarocinie

Dorota Przybylska – Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Jarocinie

Marcin Łąkowski – Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Jarocinie

Rozalia Kasprzak – Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 w Jarocinie

Hubert Czerwiński – Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 w Jarocinie

Kamil Woś – Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 w Jarocinie

Monika Studzińska – Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 w Jarocinie

Rita Grzesiak – Zespół Szkół Przyrodniczo-Biznesowych w Tarcach

Martyna Kajdan – Zespół Szkół Przyrodniczo-Biznesowych w Tarcach

Roksana Stachowiak – Zespół Szkół Przyrodniczo-Biznesowych w Tarcach

Agnieszka Jędrzejczak – Zespół Szkół Przyrodniczo-Biznesowych w Tarcach

 

 

 

×