otwórz widżet facebooka

Pierwszy etap prac w Domu Pomocy Społecznej zakończony

Dodano 13 stycznia 2015, wpis archiwalny Pierwszy etap prac w Domu Pomocy Społecznej zakończony

Całkowita wartość tego etapu to 383 008,86 zł, z czego 197 356,80 zł pochodzi z dofinansowania pozyskanego przez Powiat Jarociński w ramach Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2009-2014.                   

Prace termomodernizacyjne w budynku rozpoczęły się pod koniec lipca 2014r. i są jednym z elementów realizowanej inwestycji. W ramach pierwszego etapu wykonano m.in.: ocieplenie ścian zewnętrznych skrzydeł budynku (bez piwnic) wraz z przyklejeniem siatki. Ponadto ocieplono ściany kafrów. Wykonano również część obróbek blacharskich oraz zamontowano częściowo rynny i rury spustowe. Wymieniono większość okien na PCV i zamontowano okno aluminiowe. Zaczęto również wykonywać bruzdy i przekucia pod instalacje wewnętrzne.

 

Termomodernizacja budynku realizowana w ramach zadania „Przebudowa, rozbudowa i nadbudowa wraz ze zmianą sposobu użytkowania budynku socjalno-administracyjnego na potrzeby Domu Pomocy Społecznej”

Dofinansowana ze  środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2009-2014 w ramach Programu PL04 „Oszczędzanie energii i promowanie odnawialnych źródeł energii”

×