Powiatowy Piknik z okazji Dnia Dziecka 2024

Dodano 14 maja 2024 Powiatowy Piknik z okazji Dnia Dziecka 2024

Powiatowy Piknik z Okazji Dnia Dziecka w Dobieszczyźnie
Zapraszamy na niezapomniane popołudnie pełne atrakcji w stylu country!

1 czerwca, w godzinach 14:00-18:00, na terenie Środowiskowego Domu Samopomocy w Dobieszczyźnie, odbędzie się Powiatowy Piknik z okazji Dnia Dziecka. Wydarzenie będzie połączone z otwarciem Specjalistycznego Ośrodka Wsparcia w Dobieszczyźnie.

Program Pikniku

• Występ Andrzeja Musiałka z COOL COUNTRY BAND: Przygotujcie się na energetyczny koncert w rytmach country!
  • Pokaz iluzji w wykonaniu Sławomira Jenerowicza: Zanurzcie się w świecie magii i iluzji!
  • Szaleństwo na dmuchańcach: Dla najmłodszych przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji na dmuchanych zamkach i zjeżdżalniach.
  • Strefa animacji: Zabawy, gry i konkursy pod okiem doświadczonych animatorów.
  • Archery tag: Spróbuj swoich sił w tej ekscytującej grze zręcznościowej.
  • Spotkanie ze służbami mundurowymi: Poznajcie z bliska pracę strażaków, policjantów i ratowników medycznych.
  • Warsztaty plastyczne: Wykażcie się kreatywnością i stwórzcie własne dzieła sztuki.

Na wszystkich uczestników czeka smaczny poczęstunek od KGW i WIR. Będzie grill, wata cukrowa, popcorn i orzeźwiające napoje.

Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania Dnia Dziecka! To będzie niezapomniane popołudnie dla całej rodziny. Do zobaczenia!