W powiecie trwają prace geodezyjne i kartograficzne

Dodano 30 czerwca 2017, wpis archiwalny W powiecie trwają prace geodezyjne i kartograficzne

Zadania te są finansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach działania Program Operacyjny Polska Cyfrowa. Do wykonania tych prac została wyłoniona firma GEOMAP Zielona Góra. Należy się spodziewać, że pracownicy tej firmy pojawią się w terenie i będą dokonywać pomiarów geodezyjnych. Na terenie Gminy Jaraczewo i Gminy Żerków będą wykonywane prace geodezyjne pod kątem modernizacji ewidencji gruntów i budynków. Dotyczyć to będzie granic działek ewidencyjnych i użytków gruntowych oraz informacji o budynkach i lokalach. Dla tych celów firma będzie wykonywać w dniu 7 września br. pomiary lotnicze poprzez wykonywanie nowych zdjęć lotniczych. Całość prac ma się zakończyć do sierpnia przyszłego roku.

Foto - www.mapy.geoportal.gov.pl/imap