ROWERY DLA NAJLEPSZYCH
Dodano 17 czerwca 2019, wpis archiwalnyPOWIAT JAROCIŃSKI
ROWERY DLA NAJLEPSZYCH
FINAŁ KONKURSU – ŚMIECIOM STOP!
W ostatni piątek w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego odbyło się podsumowanie i wręczenie nagród laureatom tegorocznej edycji konkursu proekologicznego „Śmieciom - Stop!”.
Konkurs organizowany jest dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Dla zwycięzców czekały wspaniałe nagrody – m.in. rowery, czy sprzęt elektroniczny. Nagrody zwycięzcom wręczała Starosta Lidia Czechak, a nagrody ufundował Powiat Jarociński.
poniżej lista zwycięzców i nagrodzonych:
Laureaci XX edycji konkursu proekologicznego „Śmieciom – STOP!”
Kategoria – szkoła podstawowa (klasy I – vi)
I miejsce - Amelia Florczak – Szkoła Podstawowa w Jaraczewie (kl.V)
II miejsce - Gabriela Pera – Zespół Szkół w Prusach (kl.V)
III miejsce - Oliwia Durczak – Zespół Szkół w Prusach (kl.V)
Wyróżnienia otrzymują:
Zuzanna Mołczyńska – Szkoła Podstawowa w Jaraczewie (kl.V)
Oliwia Kowalska – Szkoła Podstawowa Nr 4 w Jarocinie (kl.VI)
Kategoria – gimnazjum i szkoła podstawowa (klasa vii i VIII)
I miejsce - Zuzanna Wojtczak – Szkoła Podstawowa w Górze (kl.VIII SP)
II miejsce - Julia Szyszka – Szkoła Podstawowa w Jaraczewie (kl.III gimn.)
III miejsce - Joanna Herka – Szkoła Podstawowa w Wojciechowie (kl.VIII SP)
Wyróżnienia otrzymują:
Wiktoria Andraszak – Szkoła Podstawowa Nr 4 w Jarocinie (kl.VII)
Anna Kukfisz – Szkoła Podstawowa Nr 4 w Jarocinie (kl.VII)
Marta Szymczak – Szkoła Podstawowa w Wojciechowie (kl.VIII)
Dorota Przybylska – Szkoła Podstawowa w Golinie (kl.VII)
Bartosz Jankowiak – Szkoła Podstawowa w Golinie (kl.VII)
Łukasz Wolsztyniak – Szkoła Podstawowa w Golinie (kl.VII)
Jan Ziętkowski – Niepubliczne Gimnazjum w Golinie (kl.III)
Klaudia Wojtczak – Niepubliczne Gimnazjum w Golinie (kl.III)
Emilia Wieła – Szkoła Podstawowa w Jaraczewie (kl.VII SP)
Natalia Wach – Szkoła Podstawowa w Jaraczewie (kl.III gimn.)
Kategoria – szkoła PONADGIMNAZJALNA
I miejsce - Mariusz Hybiak – I Liceum Ogólnokształcące w Jarocinie
II miejsce - Natalia Kosmalska – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie
III miejsce - Joanna Antoniewicz – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie
Wyróżnienia otrzymują:
Kinga Koster – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie