Rozstrzygnięcie konkursu na kierownika PUP

Dodano 06 marca 2003, wpis archiwalny Zgodnie z Regulaminem Konkursu na stanowisko Kierownika Powiatowego Urzędu Pracy w Jarocinie, Starosta Jarociński powołał 3 osobową komisję konkursową, w skład której wchodzili dwaj przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Jarocinie oraz jeden przedstawiciel Powiatowego Urzędu Pracy w Jarocinie. Przewodniczącą Komisji została Jolanta Mejzińska - Wicestarosta.

Na ogłoszenie prasowe dotyczące konkursu odpowiedziały cztery osoby. Dwie z nich odpadły po pierwszym etapie, ponieważ ich oferty nie spełniały wymogów formalnych. Do drugiego etapu, który zakładał przedstawienie wizji funkcjonowania Powiatowego Urzędu Pracy w Jarocinie, zakwalifikowały się więc dwie osoby. W dniu przeprowadzenia drugiego etapu konkursu, jeden z kandydatów wycofał się podając jako przyczynę względy osobiste.

Grzegorz Fengler mieszka w Jarocinie. Urodził się w 1968 roku, Ukończył Uniwersytet Warszawski - Wydział Dziennikarstwa i Nauk Społecznych, jest magistrem polityki społecznej, od 1991 roku pracuje w Powiatowym Urzędzie Pracy w Jarocinie, interesuje się muzyką, sportem, polityką społeczną i motoryzacją.