Rusza budowa sali przy "Dwójce"

Dodano 22 kwietnia 2010, wpis archiwalny

Do przetargu stanęło 11 podmiotów, spośród których REM BUD zaoferował najniższą cenę – 3 899 196, 64 zł. Umowa pomiędzy Powiatem Jarocińskim i wykonawcą została podpisana 20 kwietnia. Przekazanie placu budowy nastąpi na początku maja tego roku. Inwestycja została podzielona na 2 etapy. Pierwszy obejmuje stan surowy zamknięty, który zgodnie z harmonogramem rzeczowo - finansowym przedstawionym przez wykonawcę powinien zostać zakończony jeszcze w tym roku. Drugi etap obejmujący roboty instalacyjne, wykończeniowe, wyposażenie oraz zagospodarowanie terenu winien się zakończyć w terminie do 30 czerwca 2011 roku.

Zdjęcie: Umowę na wykonanie inwestycji, w imieniu inwestora podpisał starosta Stanisław Martuzalski, a w imieniu wykonawcy - współwłaściciel firmy REM-BUD, Ryszard Grzebyszak.