SPOTKANIE Z RODZICAMI DZIECI AUTYSTYCZNYCH

Dodano 29 marca 2019, wpis archiwalny SPOTKANIE Z RODZICAMI DZIECI AUTYSTYCZNYCH

POWIAT JAROCIŃSKI - SPOTKANIE Z RODZICAMI DZIECI AUTYSTYCZNYCH
29 marca br. starosta Lidia Czechak i wicestarosta Katarzyna Szymkowiak spotkały się w Zespole Szkół Specjalnych w Jarocinie z nauczycielami prowadzącymi zajęcia z dziećmi autystycznymi oraz rodzicami tych dzieci, które uczęszczają do jarocińskiej placówki.

Spotkanie było pozytywnie odebrane przez rodziców, jak i nauczycieli miało charakter bardzo dynamiczny, podczas którego obie Panie mogły zapoznać się z metodami terapii. To spotkanie w ZSS było niejako preludium do Marszu dla Autyzmu, który odbędzie się 2 kwietnia br., a w którym zarówno starosta Lidia Czechak, jak i wicestarosta Katarzyna Szymkowiak zapowiedziały swój udział. Prelekcję podczas spotkania poprowadził: Katarzyna Ignaszak, Katarzyna Skupin i Beata Figaj-Skłabania.