Spotkania wigilijne z mieszkańcami Powiatu Jarocińskiego

Dodano 05 grudnia 2022, wpis archiwalny Spotkania wigilijne z mieszkańcami Powiatu Jarocińskiego

Rozpoczął się przedświąteczny okres spotkań z mieszkańcami powiatu jarocińskiego.
W miniony weekend Starosta Lidia Czechak, Wicestarosta Katarzyna Szymkowiak oraz Radna Rady Powiatu Jarocińskiego Marta Bierła  uczestniczyły w spotkaniu opłatkowym Kurkowych Bractw Strzeleckich okręgu leszczyńskiego w Mieszkowie, gdzie podsumowano mijający rok strzelecki.
Starosta oraz Wicestarosta zawitały także z wizytą do Radlina. Wesołe spotkanie z mieszkańcami, a także z uczestnictwem Świętego Mikołaja zorganizowały Panie z KGW Radlin oraz  KGW Kąty. Był to czas składania życzeń nie tylko przedświątecznych, ale także jubileuszowych. Swoje 50-lecie obchodziły Panie z KGW Radlin, dlatego z tej okazji Przedstawiciele Zarządu Powiatu Jarocińskiego wręczyli również prezent.
Piękny czas Starosta Lidia Czechak oraz Wicestarosta Katarzyna Szymkowiak wraz z Wójtem Kotlina na zaproszenie sołtysa Woli, spędziły w Szkole Podstawowej w Woli Książęcej. W świątecznym klimacie odbył się występ uczniów, nie zabrakło dzielenia się opłatkiem oraz składania życzeń.
Weekend zakończył się wizytą na sali wiejskiej w Twardowie pod hasłem ,,Piernikowy zawrót głowy”. Wspaniała atmosfera i integracja mieszkańców Twardowa towarzyszyła przez cały okres robienia pierników. Gratulujemy sołtysowi Twardowa pięknej inicjatywy.