Terminy i tematyka posiedzeń stałych Komisji Rady Powiatu w czerwcu 2015 r.

Dodano 01 czerwca 2015, wpis archiwalny

KOMISJA ROLNICTWA I OCHRONY ŚRODOWISKA

Posiedzenie Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się w dniu 15 czerwca 2015 r. (poniedziałek) o godz. 14.00 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Jarocinie p. 30 z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Ocena funkcjonowania Żerkowsko-Czeszewskiego Parku Krajobrazowego.
  2. Rola przeprowadzania ocen oddziaływania na środowisko przyrodnicze dla planowanych inwestycji.
  3. Ocena wykonania budżetu powiatu za rok 2014 w zakresie działania komisji.
  4. Sprawy bieżące.

KOMISJA BUDŻETU I ROZWOJU

Posiedzenie Komisji Budżetu i Rozwoju Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się 16 czerwca 2015 r. (wtorek) o godz. 14:30 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Jarocinie p. 30 z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Analiza wykonania budżetu powiatu za 2014 rok.
  2. Sprawy bieżące.

KOMISJA EDUKACJI I KULTURY

Posiedzenie Komisji Edukacji i Kultury Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się 17 czerwca 2015 r. (środa) o godz. 14:30 w Zespole Szkół Przyrodniczo-Biznesowych w Tarcach z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Informacja o działalności Zespołu Szkół Przyrodniczo-Biznesowych w Tarcach.
  2. Ocena wykonania budżetu powiatu za 2014 rok w zakresie działania komisji.
  3. Sprawy bieżące.

KOMISJA ZDROWIA I SPRAW SPOŁECZNYCH

Posiedzenie Komisji Zdrowia i Spraw Społecznych Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się w dniu 18 czerwca 2015 r. (czwartek) o godz. 14:30 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Jarocinie p. 30 z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Informacja o realizacji zadań przez Powiatowy Urząd Pracy oraz sytuacja na rynku pracy.
  2. Sprawozdanie z realizacji Powiatowego Programu Przeciwdziałania Bezrobociu za 2014 r. i początek 2015 roku.
  3. Ocena wykonania budżetu powiatu za 2014 rok w zakresie działania komisji.
  4. Sprawy bieżące.