Terminy i tematyka posiedzeń stałych Komisji Rady Powiatu w kwietniu 2015 r.

Dodano 08 kwietnia 2015, wpis archiwalny

KOMISJA ROLNICTWA I OCHRONY ŚRODOWISKA

Posiedzenie Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się 16 kwietnia 2015 r. (czwartek) o godz. 14.00 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Jarocinie p. 30 z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Informacja o stanie członkowskim i działalności Kół Wędkarskich PZW oraz ocena działalności Społecznej Straży Rybackiej na terenie powiatu.
  2. Promocja powiatu jarocińskiego w zakresie rolnictwa i produkcji rolnej oraz ochrony środowiska.

KOMISJA ZDROWIA I SPRAW SPOŁECZNYCH

Posiedzenie Komisji Zdrowia i Spraw Społecznych Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się 15 kwietnia 2015 r. (środa) o godz. 14:00 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Jarocinie p. 30 z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Informacja o aktualnej sytuacji Spółki „Szpital Powiatowy w Jarocinie”.
  2. Sprawy bieżące.

Ponadto posiedzenie Komisji Zdrowia i Spraw Społecznych Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się w dniu 20 kwietnia 2015 r. (poniedziałek) o godz. 14:30 w Domu Wsparcia Dziecka i Rodziny „Domostwo” w Górze z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Informacja o stanie sanitarno-epidemiologicznym na obszarze powiatu za 2014 rok.
  2. Informacja o funkcjonowaniu w Domu Wsparcia Dziecka i Rodziny „Domostwo”
    w Górze.

KOMISJA EDUKACJI I KULTURY

Posiedzenie Komisji Edukacji i Kultury Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się 17 kwietnia 2015 r. (piątek) o godz. 14:30 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Jarocinie z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Informacja o działalności Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Jarocinie.
  2. Informacja o realizacji „Programu Współpracy Powiatu Jarocińskiego z Organizacjami Pozarządowymi oraz Podmiotami Prowadzącymi Działalność Pożytku Publicznego” w 2014 roku.

KOMISJA BUDŻETU I ROZWOJU

Posiedzenie Komisji Budżetu i Rozwoju Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się 22 kwietnia 2015 r. (środa) o godz. 14:30 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Jarocinie p. 30 z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Informacja o efektach współpracy Powiatu Jarocińskiego z innymi samorządami za 2014 r. w zakresie realizacji wspólnych zadań i inwestycji.
  2. Sprawozdanie z realizacji dochodów powiatu za I kwartał 2015 r.