Terminy i tematyka posiedzeń stałych Komisji Rady w grudniu 2019 roku

Dodano 11 grudnia 2019, wpis archiwalny

KOMISJA ZDROWIA I SPRAW SPOŁECZNYCH

Posiedzenie Komisji Zdrowia i Spraw Społecznych Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się 12 grudnia 2019 r. (czwartek) o godz. 15.00 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Jarocinie sala nr 30 z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Informacja o działalności i potrzebach Domu Dziecka w Górze.

2. Zatwierdzenie Planu Pracy Komisji  na rok 2020.

KOMISJA EDUKACJI I KULTURY

Posiedzenie Komisji Edukacji i Kultury Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się 13 grudnia 2019 r. (piątek) o godz. 15.00 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Jarocinie sala nr 30 z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Sprawozdanie z realizacji kalendarza imprez kulturalnych w 2019 roku.

2. Zatwierdzenie propozycji do planu pracy komisji na rok 2020.

KOMISJA BUDŻETU I ROZWOJU

Posiedzenie Komisji Budżetu i Rozwoju Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się 16 grudnia 2019 r. (poniedziałek) o godz. 15.00 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Jarocinie sala nr 30 z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1.       Zatwierdzenie propozycji do planu pracy komisji na 2020 rok.

2.       Sprawy bieżące.

KOMISJA ROLNICTWA I OCHRONY ŚRODOWISKA

Posiedzenie Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się w dniu 17 grudnia 2019 r. (wtorek) o godz. 14.00 w Starostwie Powiatowym w Jarocinie, sala nr 30 z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Informacja w zakresie usuwania zagrożeń ekologicznych przez jednostki straży pożarnej.

2. Zatwierdzenie propozycji do planu pracy komisji na rok 2020.