Terminy i tematyka posiedzeń stałych Komisji Rady w lutym 2019 roku

Dodano 11 lutego 2019, wpis archiwalny

KOMISJA EDUKACJI I KULTURY

Posiedzenie Komisji Edukacji i Kultury Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się 26 lutego 2019 r. (wtorek) o godz. 15.00 w Zespole Szkół Specjalnych w Jarocinie z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Informacja o realizacji zadań przez Poradnię Psychologiczno – Pedagogiczną w Jarocinie oraz przez Zespół Szkół Specjalnych(posiedzenie wyjazdowe w Zespole Szkół Specjalnych w Jarocinie).
2. Sprawy bieżące.

KOMISJA ZDROWIA I SPRAW SPOŁECZNYCH I  KOMISJA BUDŻETU I ROZWOJU

Posiedzenie Komisji Zdrowia i Spraw Społecznych oraz Komisji Budżetu i Rozwoju Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się w dniu 27 lutego 2019 r. (środa) o godz. 15.00 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Jarocinie sala nr 30 z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Program Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w zakresie działań podejmowanych w celu zapewnienia pomocy psychologicznej i psychiatrycznej dla dzieci i młodzieży powiatu jarocińskiego

2. Działanie i funkcjonowanie Domu Pomocy Społecznej w Kotlinie.

3. Informacja o realizacji inwestycji dotyczącej rozbudowy Szpitala Powiatowego w Jarocinie.

4.Sprawy bieżące.