Terminy i tematyka posiedzeń stałych Komisji Rady w maju 2017 roku

Dodano 05 maja 2017, wpis archiwalny

KOMISJA ROLNICTWA I OCHRONY ŚRODOWISKA

Posiedzenie Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się
w dniu 22 maja 2017 r. (poniedziałek) o godz. 10.00 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego
w Jarocinie
sala nr 30 z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Informacja o stanie wykorzystania zasobów naturalnych ze złóż na terenie powiatu.
  2. Promocja powiatu jarocińskiego w zakresie rolnictwa i produkcji rolnej oraz ochrony środowiska.

KOMISJA EDUKACJI I KULTURY

Posiedzenie Komisji Edukacji i Kultury Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się 23 maja 2017 r. (wtorek) o godz. 15.00 w Starostwie Powiatowym w Jarocinie z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Informacja o realizacji „Programu Współpracy Powiatu Jarocińskiego z Organizacjami Pozarządowymi oraz Podmiotami Prowadzącymi Działalność Pożytku Publicznego” w 2016 roku.

2. Informacja o prowadzonej działalności w zakresie kultury przez stowarzyszenia istniejące na terenie powiatu.

KOMISJA ZDROWIA I SPRAW SPOŁECZNYCH

Posiedzenie Komisji Zdrowia i Spraw Społecznych odbędzie się w dniu 24 maja 2017 r. (środa) o godz. 14.00 w Starostwie Powiatowym w Jarocinie z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Informacja o realizacji zadań przez Powiatowy Urząd Pracy oraz sytuacja na rynku pracy.
  2. Sprawozdanie z realizacji Powiatowego Programu Przeciwdziałania Bezrobociu za 2016 r.
    i początek 2017 roku.

KOMISJA BUDŻETU I ROZWOJU

Posiedzenie Komisji Budżetu i Rozwoju Rady Powiatu Jarocińskiego, które odbędzie się w dniu 25 maja 2017 r. (czwartek) o godz. 15.00 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Jarocinie sala nr 30 z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Działalność Powiatowego Urzędu Pracy.
  2. Informacja o stopniu realizacji inwestycji oraz remontów i napraw w drogownictwie w 2016 roku i w I kwartale 2017 r.