Terminy i tematyka posiedzeń stałych Komisji Rady w maju 2023 roku

Dodano 16 maja 2023, wpis archiwalny

KOMISJA ROLNICTWA I OCHRONY ŚRODOWISKA

Posiedzenie Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się w dniu 22 maja 2023 r. (poniedziałek) o godz. 13.30 posiedzenie wyjazdowe Gmina Żerków z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Stan Żerkowsko – Czeszewskiego Parku Krajobrazowego – posiedzenie wyjazdowe.

2. Sprawy bieżące.

KOMISJA EDUKACJI I KULTURY

Posiedzenie Komisji Edukacji i Kultury Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się 23 maja 2023 r. (wtorek) o godz. 15.00 w Pałacu Radolińskich w Jarocinie z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1.Informacja o realizacji „Programu Współpracy Powiatu Jarocińskiego z Organizacjami Pozarządowymi oraz Podmiotami Prowadzącymi Działalność Pożytku Publicznego” w 2022 roku.

2. Informacja o działalności Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Jarocin. – Pałac Radolińskich.

3. Ocena wykonania budżetu powiatu za rok 2022 w zakresie działania komisji.

4.Sprawy bieżące.

KOMISJA BUDŻETU I ROZWOJU ORAZ KOMISJI ZDROWIA I SPRAW SPOŁECZNYCH

Wspólne posiedzenie Komisji Budżetu i Rozwoju oraz Zdrowia i Spraw Społecznych Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się 24 maja 2023 r. (środa) o godz. 13.00 w Szpitalu Powiatowy/ w Jarocinie sala nr 30 oraz zdalnie z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Działanie i funkcjonowanie Domu Pomocy Społecznej w Kotlinie w 2022 r. i pierwsze półrocze 2023 r.

2. Informacja o stopniu wdrożenia programu naprawczego w Spółce pn. „Szpital Powiatowy w Jarocinie” Sp. z o.o.

– wspólne posiedzenie z Komisją Zdrowia

3. Analiza wykonania budżetu powiatu za rok 2022.

4. Sprawy bieżące.