Terminy i tematyka posiedzeń stałych Komisji Rady w październiku 2015 roku

Dodano 01 października 2015, wpis archiwalny

KOMISJA ROLNICTWA I OCHRONY ŚRODOWISKA

Posiedzenie Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się w dniu 22 października 2015 r. (czwartek) o godz. 14.00 w Ratuszu z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Ocena stopnia zaawansowania wykorzystywania alternatywnych źródeł energii na terenie powiatu.
  2. Informacja w zakresie funkcjonowania grup producenckich na terenie powiatu.
  3. Sprawy bieżące.

KOMISJA EDUKACJI I KULTURY

Posiedzenie Komisji Edukacji i Kultury Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się 26 października 2015 r. (poniedziałek) o godz. 15.00 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Jarocinie
p. 30
z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Informacja o stanie realizacji zadań oświatowych powiatu w roku szkolnym 2014/2015.
  2. Sprawy bieżące.

KOMISJA ZDROWIA I SPRAW SPOŁECZNYCH

Posiedzenie Komisji Zdrowia i Spraw Społecznych Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się
27 października 2015 r. (wtorek) o godz. 15:00 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Jarocinie p. 30 z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Opieka medyczna w szkołach prowadzonych przez Powiat Jarociński.
  2. Sprawy bieżące.

KOMISJA BUDŻETU I ROZWOJU

Posiedzenie Komisji Budżetu i Rozwoju Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się
28 października 2015 r. (środa) o godz. 14:30 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Jarocinie p. 30 z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Realizacja zadań oraz wykorzystanie środków przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Jarocinie oraz Powiatowych Ośrodków Wsparcia za 2014 rok i I półrocze 2015 roku.
  2. Sprawozdanie z realizacji dochodów powiatu za III kwartały 2015 r.
  3. Sprawy bieżące.