Terminy i tematyka posiedzeń stałych Komisji Rady w sierpniu 2022 roku

Dodano 16 sierpnia 2022, wpis archiwalny

KOMISJA EDUKACJI I KULTURY

Posiedzenie Komisji Edukacji i Kultury Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się 23 sierpnia  2022 r. (wtorek) o godz. 15.00 w Starostwie Powiatowym w Jarocinie oraz zdalnie z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Podsumowanie osiągnięć uczniów w roku szkolnym 2021/2022.

2.Sprawy bieżące.

KOMISJA BUDŻETU I ROZWOJU  i  KOMISJA ZDROWIA I SPRAW SPOŁECZNYCH

Wspólne posiedzenie Komisji Budżetu i Rozwoju Komisji oraz Zdrowia i Spraw Społecznych Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się 24 sierpnia  2022 r. (środa) o godz. 15.00 w Starostwie Powiatowym w Jarocinie oraz zdalnie z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Informacja o sprawozdaniu finansowym spółki pn. „Szpital Powiatowy w Jarocinie” Sp. z o.o. za 2021 rok.

2.Sprawy bieżące.

KOMISJA ROLNICTWA I OCHRONY ŚRODOWISKA

Posiedzenie Komisji Rolnictwa i Ochrony Środowiska Rady Powiatu Jarocińskiego odbędzie się w dniu 25 sierpnia 2022 r. (czwartek) o godz. 12.00 w Starostwie Powiatowym w Jarocinie oraz zdalnie z proponowaną tematyką posiedzenia:

Tematyka posiedzenia:

1. Informacja o funkcjonowaniu i zadaniach doradztwa rolniczego na terenie powiatu.

2. Sprawy bieżące.