VIII edycja Konkursu Kulinarnego ,,Bitwa Regionów''

Dodano 21 marca 2023, wpis archiwalny VIII edycja Konkursu Kulinarnego ,,Bitwa Regionów''

Startuje nowa edycja Bitwy Regionów
Koła Gospodyń Wiejskich mogą zgłaszać się do VIII edycji Konkursu Kulinarnego Bitwa Regionów.
Konkurs Bitwa Regionów corocznie angażuje przy zmaganiach o najlepszą regionalną potrawę setki KGW i stowarzyszeń z terenów wiejskich.
Celem konkursu jest promowanie regionalnych potraw oraz bogactwa i różnorodności lokalnych tradycji kulinarnych.
Ważnym aspektem jest też promowanie i wspieranie Kół Gospodyń Wiejskich, w szczególności w zakresie aktywizacji wspólnot i społeczności lokalnych na obszarach wiejskich.
Zgłoś się drogą elektroniczną poprzez wypełnienie formularza dostępnego na stronie bitwaregionow.pl lub przez kowr.gov.pl/konkurs.
Współorganizatorzy konkursu: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi i Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa przy współpracy Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa i Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego.

Termin zgłoszeń upływa 31 marca br.

Szczegóły: bit.ly/3kysLay

kowr