VII Bieg Niepodległości pod patronatem Przewodniczącego Rady Powiatu

Dodano 10 listopada 2017, wpis archiwalny VII Bieg Niepodległości pod patronatem Przewodniczącego Rady Powiatu

Do biegu zgłosiło się 120 osób (uczniowie i nauczyciele z wszystkich szkół ponadgimnazjalnych, funkcjonariusze Straży Pożarnej, Policji, Wojska Polskiego) oraz członkowie grupy Biegacze Jarocin).

Starterem wyścigu będzie Jan Szczerbań, Przewodniczacy Rady Powiatu, pod którego patronatem odbywa się VII Bieg NiepodległościDla uczestników biegu przewidziane są  medale, dyplomy oraz pamiątkowe "niepodległościowe" kubki ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Jarocinie oraz MOS w Jarocinie. Bieg jest dotowany przez Starostwo Powiatowe w Jarocinie. Przygotowany będzie również poczęstunek dla uczestników biegu.

O oprawę artystyczną imprezy zadbali uczniowie LO w Jarocinie.