VI sesja Rady Powiatu Jarocińskiego

VI SESJA RADY POWIATU JAROCIŃSKIEGO

odbędzie się 26 marca 2015 r. (czwartek) o godz. 14:30

w sali sesyjnej Ratusza w Jarocinie

z następującym porządkiem obrad:

1. Otwarcie obrad sesji.
  2. Przyjęcie protokołu z obrad V sesji Rady Powiatu.
  3. Sprawozdanie z działalności Zarządu Powiatu po V sesji Rady Powiatu.
  4. Informacja o stanie porządku i bezpieczeństwa na terenie powiatu w 2014 roku - uwzględniając stan bezpieczeństwa na drogach powiatowych.
  5. Informacja o funkcjonowaniu i planach rozwoju Szpitala Powiatowego w Jarocinie.
  6. Informacja o działalności Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Jarocinie.
  7. Sprawozdanie z działalności Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Jarocinie.
    Informacja o działalności Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności.
  8. Informacja dotycząca sytuacji w zakresie zagrożeń przeciw powodziowych na terenie powiatu
  9. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie określenia zadań,
    na które przeznacza się środki Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych przekazane przez Prezesa Zarządu Funduszu Powiatowi Jarocińskiemu na 2015 r.
  10. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie podwyższenia kapitału zakładowego Spółki pod firmą „Szpital Powiatowy w Jarocinie” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Jarocinie, pokrycia podwyższonego kapitału zakładowego wkładem pieniężnym oraz objęcia przez Powiat Jarociński wszystkich nowoutworzonych udziałów w Spółce.
  11. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego zmieniającego uchwałę w sprawie ustalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Jarocińskiego na lata 2015-2024.
  12. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie zmian budżetu powiatu na 2015 r.
  13. Interpelacje i zapytania radnych.
  14. Wnioski i oświadczenia radnych.
  15. Wolne głosy i wnioski.
  16. Komunikaty.
  17. Zakończenie obrad.