otwórz widżet facebooka

W Tarcach o funduszach

Dodano 07 grudnia 2010, wpis archiwalny
Zmagania turniejowe zostały poprzedzone  90 minutową lekcją europejską, w której wzięło udział 30 uczniów klas pierwszych kształcących się w zawodach technik agrobiznesu i technik weterynarii. Przeprowadzili ją przedstawiciele PIFE w Jarocinie: Jarosław Raś oraz Katarzyna Kucharska, wzorowa absolwentka szkoły w Tarcach.
    - To bardzo pożyteczna lekcja na temat funduszy europejskich. Kasia nauczyła nas wypełniać wnioski o dofinansowanie, co będzie mieć duże znaczenie w naszej przyszłości – mówi uczennica Technikum Weterynarii Wioletta Antoniewicz.
    Pięcioosobowa reprezentacja szkoły: Wioletta Antoniewicz, Agnieszka Sobkowiak, Julia Szlachetka, Marta Szymkowiak i Martyna Tyrakowska pod nadzorem opiekuna Ireneusza Leśniewskiego przygotowała projekt wraz z wizualizacją na temat „Zakup specjalistycznego wyposażenia na potrzeby kształcenia ustawicznego w zawodzie – technik weterynarii w Zespole Szkół Przyrodniczo – Biznesowych w Tarcach”. Praca znalazła uznanie komisji powiatowej i została zakwalifikowana do dalszego etapu konkursu, który obejmuje województwo wielkopolskie.
×