Wielkopolski Sportowy Rok szkolny 2006/2007 rozpoczęty

Dodano 14 września 2006, wpis archiwalny

IMG_0115.JPG IMG_0138.JPG

Zaszczyt współorganizacji Wielkopolskiej Sportowej Inauguracji Roku Szkolnego 2006/2007 jest ukoronowaniem rocznej działalności Szkolnego Związku Sportowego Powiatu Jarocińskiego. „Aktywność naszego związku świadczy o celowości jego utworzenia. Chciałbym serdecznie podziękować działaczom związku, którzy od kilku tygodni, w pocie czoła przygotowywali dzisiejszą imprezę. Dzięki nim możemy uczestniczyć w Wielkopolskim Święcie Sportu” – powiedział starosta jarociński Sławomir Wąsiewski. Starosta życzył młodym sportowcom, by czas spędzony na sportowych arenach był dla nich radością, a sportowe emocje przeżywane podczas każdych zawodów utrwalały ich pasję uprawiania sportu.

Podczas uroczystości ogłoszono również wyniki współzawodnictwa szkół za rok 2005/2006.

IMG_0130.JPG IMG_0134.JPG