XIII Sesja Rady Powiatu Jarocińskiego

Dodano 22 września 2015, wpis archiwalny

Zapraszam na XIII SESJĘ RADY POWIATU JAROCIŃSKIEGO, która odbędzie się w dniu 29 września 2015 r. (wtorek) o godz. 15:00 w sali sesyjnej Ratusza w Jarocinie z następującym porządkiem obrad:

1. Otwarcie obrad sesji.
  2. Przyjęcie protokołu z obrad XII sesji Rady Powiatu.
  3. Sprawozdanie z działalności Zarządu Powiatu po XII sesji Rady Powiatu.
  4. Działalność Warsztatu Terapii Zajęciowej.
  5. Informacja o działalności Inspekcji Weterynaryjnej na terenie Powiatu Jarocińskiego.
  6. Informacja o stopniu realizacji inwestycji oraz remontów i napraw w drogownictwie
    w 2015 roku.
  7. Stan organizacyjny szkół na rok szkolny 2015/2016.
  8. Informacja o przebiegu wykonania budżetu powiatu za I półrocze 2015 roku.
  9. Informacja o kształtowaniu się Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Jarocińskiego.
  10. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie wyrażenia zgody na wynajem oraz ogłoszenia wykazu nieruchomości stanowiącej własność Powiatu Jarocińskiego położonej w Jarocinie przeznaczonej do wynajmu w drodze bezprzetargowej na okres powyżej 3 lat.
  11. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż oraz ogłoszenia wykazu nieruchomości położonej w Jarocinie przeznaczonej do sprzedaży w drodze bezprzetargowej stanowiącej własność Powiatu Jarocińskiego.
  12. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie wyrażenia zgody na oddanie w najem oraz ogłoszenia wykazu nieruchomości położonej w Porębie 32, gm. Jaraczewo, przeznaczonej do oddania w najem w drodze bezprzetargowej na czas nieoznaczony, stanowiącej własność Powiatu Jarocińskiego.
  13. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie pozbawienia dotychczasowej kategorii dróg powiatowych na terenie Powiatu jarocińskiego.
  14. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie ustalenia trybu udzielania i rozliczania dotacji z budżetu powiatu jarocińskiego dla szkół i placówek niepublicznych prowadzonych na terenie Powiatu Jarocińskiego oraz trybu i zakresu kontroli prawidłowości ich wykorzystania.
  15. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego zmieniającego uchwałę
    w sprawie określenia zadań, na które przeznacza się środki Państwowego Funduszu Rehabilitacji osób Niepełnosprawnych przekazane przez Prezesa Zarządu Funduszu Powiatowi Jarocińskiemu ma 2015 rok.
  16. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego zmieniającego uchwałę
    w sprawie ustalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Jarocińskiego na lata
    2015-2028.
  17. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie zmian budżetu powiatu na 2015 r.
  18. Interpelacje i zapytania radnych.
  19. Wnioski i oświadczenia radnych.
  20. Wolne głosy i wnioski.
  21. Komunikaty.
  22. Zakończenie obrad.