XLIV sesja Rady Powiatu Jarocińskiego

Dodano 23 września 2021, wpis archiwalny

XLIV Sesja w dniu 30 września 2021, godz. 15:00 w Starostwie Powiatowym w Jarocinie
Porządek obrad
1. Otwarcie obrad sesji.

2. Przyjęcie protokołu z obrad XLIII sesji Rady Powiatu Jarocińskiego.

3. Sprawozdanie z działalności Zarządu Powiatu po XLIII sesji Rady Powiatu Jarocińskiego.

4. Sprawozdanie z działalności Przewodniczącego Rady Powiatu oraz Radnych po XLIII sesji Rady Powiatu Jarocińskiego.

5. Informacja o przebiegu wykonania budżetu powiatu za I półrocze 2021 roku.

6. Informacja o kształtowaniu się Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Jarocińskiego.

7. Stan organizacyjny szkół na rok szkolny 2021/2022.

8. Informacja o stanie porządku i bezpieczeństwa na terenie powiatu w 2020 roku - uwzględniając stan bezpieczeństwa na drogach powiatowych

9. Bezpieczeństwo przeciwpożarowe na terenie powiatu jarocińskiego.

10. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie wyrażenia zgody na sprzedaż nieruchomości zabudowanej położonej w Jarocinie.

11. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie podwyższenia kapitału zakładowego Spółki pod firmą: „Szpital Powiatowy w Jarocinie” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Jarocinie, pokrycia powyższego kapitału zakładowego wkładem pieniężnym oraz objęcia przez Powiat Jarociński wszystkich nowoutworzonych udziałów w Spółce.

12. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego zmieniającej uchwałę w sprawie ustalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Jarocińskiego na lata 2021 - 2030.

13. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego zmieniającej uchwałę w sprawie uchwalenia budżetu Powiatu Jarocińskiego na 2021 r.

14. Interpelacje i zapytania radnych.

15. Wnioski i oświadczenia radnych.

16. Wolne głosy i wnioski.

17. Komunikaty.

18. Zakończenie obrad.