XVIII Sesja Rady Powiatu Jarocińskiego

Dodano 27 stycznia 2016, wpis archiwalny

Zapraszam na XVIII SESJĘ RADY POWIATU JAROCIŃSKIEGO, która odbędzie się w dniu 4 lutego 2016 r. (czwartek) o godz. 15:00 w sali sesyjnej Ratusza w Jarocinie z następującym porządkiem obrad:

1. Otwarcie obrad sesji.
  2. Przyjęcie protokołu z obrad XVI oraz XVII sesji Rady Powiatu.
  3. Sprawozdanie z działalności Zarządu Powiatu po XVI sesji Rady Powiatu.
  4. Sprawozdanie z działalności Komisji Bezpieczeństwa i Porządku w 2015 r.
  5. Sprawozdania z działalności stałych komisji Rady Powiatu za 2015 rok.
  6. Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej z realizacji planu kontroli w II półroczu 2015 roku.
  7. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie przyjęcia Powiatowego Programu Rozwoju Pieczy Zastępczej na lata 2016 – 2018.
  8. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego zmieniającej uchwałę
    w sprawie ustanowienia służebności przesyłu na rzecz Energa – Operator Spółka Akcyjna z siedzibą w Gdańsku przy ul. Marynarki Polskiej 130, 80 – 557 Gdańsk.
  9. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie wyrażenia zgody na udzielenie bonifikaty od opłaty rocznej z tytułu trwałego zarządu.
  10. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie oddania
    w użyczenie Szpitalowi Powiatowemu w Jarocinie Spółce z o.o. nieruchomości położonej w Bachorzewie.
  11. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie zawarcia porozumienia dotyczącego przejęcia zadania z zakresu administracji rządowej.
  12. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie uchwalenia Powiatowego Programu Zapobiegania Przestępczości oraz Ochrony Bezpieczeństwa Obywateli i Porządku Publicznego dla Powiatu Jarocińskiego.
  13. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie przystąpienia Powiatu Jarocińskiego do „Stowarzyszenia Jednostek Samorządu Terytorialnego
    Na Rzecz Budowy Drogi Ekspresowej S 12”.
  14. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego zmieniającego uchwałę
    w sprawie ustalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Jarocińskiego na lata
    2016-2028.
  15. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie zmian budżetu powiatu na 2016 r.
  16. Interpelacje i zapytania radnych.
  17. Wnioski i oświadczenia radnych.
  18. Wolne głosy i wnioski.
  19. Komunikaty.
  20. Zakończenie obrad.