XXXVII Sesja Rady Powiatu Jarocińskiego

Dodano 24 stycznia 2017, wpis archiwalny

Na podstawie art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (Dz. U. z 2016 r. poz. 814) zwołuję XXXVII SESJĘ RADY POWIATU JAROCIŃSKIEGO, na dzień 30 stycznia 2017 r. (poniedziałek) o godz. 10:00 w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Jarocinie z następującym porządkiem obrad:

1. Otwarcie obrad sesji.
  2. Przyjęcie protokołu z obrad XXXV sesji Rady Powiatu.
  3. Sprawozdanie z działalności Zarządu Powiatu po XXXV sesji Rady Powiatu.
  4. Sprawozdanie z działalności Przewodniczącego Rady Powiatu oraz Radnych po XXXV sesji Rady Powiatu.
  5. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie wyrażenia zgody na obciążenie nieruchomości stanowiącej własność powiatu jarocińskiego służebnością przesyłu.
  6. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie zawarcia porozumienia dotyczącego przejęcia zadania z zakresu administracji rządowej.
  7. Rozpatrzenie projektu uchwały Rady Powiatu Jarocińskiego w sprawie przyjęcia Powiatowego Programu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie w Powiecie Jarocińskim na lata 2017-2022.
  8. Sprawozdanie z działalności Komisji Bezpieczeństwa i Porządku w 2016 r.
  9. Sprawozdania z działalności stałych komisji Rady Powiatu za 2016 rok.
  10. Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej z realizacji planu kontroli w II półroczu 2016 roku.
  11. Odczytanie wniosku o odwołanie Starosty Powiatu Jarocińskiego.
  12. Odczytanie opinii Komisji Rewizyjnej w sprawie wniosku grupy radnych o odwołanie
    z funkcji Starosty Powiatu Jarocińskiego p. Bartosza Walczaka.
  13. Wybór Komisji Skrutacyjnej.
  14. Przeprowadzenie tajnego głosowania i rozpatrzenie projektu uchwały w sprawie odwołania Starosty Powiatu Jarocińskiego p. Bartosza Walczaka.
  15. Interpelacje i zapytania radnych.
  16. Wnioski i oświadczenia radnych.
  17. Wolne głosy i wnioski.
  18. Komunikaty.
  19. Zakończenie obrad.

Materiały dotyczące posiedzenia są dostępne pod następującym adresem:  http://api.esesja.pl/posiedzenie7/9671

Rady Powiatu