Zaproszenie na II Powiatowy Festiwal Lokalnych Smaków i Rękodzieła

Dodano 29 czerwca 2021, wpis archiwalny Zaproszenie na II Powiatowy Festiwal Lokalnych Smaków i Rękodzieła

Z A P R O S Z E N I E    DO   U D Z I A Ł U    W    P R O J E K C I E

pn. „II Powiatowy Festiwal Lokalnych Smaków i Rękodzieła”

Koła Gospodyń Wiejskich od lat przepięknie kultywują folklor lokalny, projekt skierowany  jest właśnie im, zachęcając do pochwalenia się swoją działalnością, własnymi produktami lokalnymi.

Zarząd Powiatu Jarocińskiego zaprasza zatem do udziału Koła Gospodyń Wiejskich działające na terenie powiatu jarocińskiego w projekcie pn:. „II Powiatowy Festiwal Lokalnych Smaków i Rękodzieła” współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Poniżej znajduje się regulamin udziału w projekcie oraz formularz zgłoszeniowy do projektu:

Regulamin konkursu_

Termin nadsyłania zgłoszeń do w/w projektu upływa 30.07.2021r. godz. 14.00